Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

BeautyEurasia 15 Haziran’da Kapılarını Açıyor- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Ekonomi » BeautyEurasia 15 Haziran’da Kapılarını Açıyor- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Avrasya Bölgesi’nin en büyük kozmetik fuarı olan 17. Uluslararası Kozmetik, Güzellik ve Kuaför Fuarı BeautyEurasia, bu yıl 15-17 Haziran 2022 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde ziyaretçilerini ağırlayacak. 

 

Dünyanın dört bir yanından üretici ve tedarikçilerin kozmetik alanında ürün, hizmet ve teknolojilerini ziyaretçilere sunduğu BeautyEurasia, üç gün boyunca katılımcı ve profesyonel ziyaretçilerine eksiksiz bir fuar deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor.

 

Avrasya’nın ve dünyanın sektöründeki önemli iş birliği ve ilişki geliştirme platformu olan BeautyEurasia’ya bu yıl yurt dışından güçlü talep ve ilgi görüyor. Kanada, İtalya, Arnavutluk, Azerbaycan, Bahreyn, Şili, Fransa, Ürdün, Kenya, Fas, Hollanda, Panama, Suudi Arabistan, İspanya, Uruguay ve ABD’nin de aralarında yer aldığı 75  ülkeden  400’ün üzerinde VIP satın alma profesyoneli fuarda yerini alacak.

 

Bölgesinin en büyük sektör fuarı olan, Ticaret Bakanlığı’nın desteği ile Hyve Group tarafından düzenlenen BeautyEurasia, güçlü bölgesel ağı ile bu yıl da Türkiye için yeni iş, ortaklık ve ihracat fırsatları yaratmayı hedefliyor. Fuar; sektörün global ve bölgesel gelişim alanlarının tartışılmasını ve bilgi alışverişini sağlayarak, yeni fikir ve ürünlerin tanıtımına yönelik etkinliklerle dolu verimli bir platform sunuyor.

 

BeautyEurasia’ya ilgiden çok memnun olduklarını, bir önceki yıl 429 milyon avro olan iş hacmini bu yıl daha da geliştirmeyi hedeflediklerini belirten BeautyEurasia Fuar Direktörü Filiz Mehmedova, “Türkiye kozmetik sektörü rekabetçi bir üretim gücüne sahip. Fuarımızla bu güce hatırı sayılır bir katkı sunmak istiyoruz. Bu yıl hedefimiz, VIP Alım Heyeti Programı kapsamında üreticilerimizle buluşturacağımız yabancı satın alma profesyonelleri ile gerçekleştirilecek görüşmeler başta olmak üzere, fuarda yaratılan toplam iş hacmini 500 milyon avronun üzerine taşımak.” dedi.

 

BeautyEurasia’da Heyecan Verici Etkinlikler

Yarattığı küresel, bölgesel ve yerel iş birliği imkânlarının yanı sıra sektörün eğilimlerini de belirleme özelliğine sahip BeautyEurasia, sektörün bugünü ve yarınını, uzmanları tarafından konuşulacağı bir platform da sunuyor. Oturumların yanı sıra ev sahipliği yaptığı etkinlikler ile, yeni ürün ve hizmetleri, yenilikçi bir yaklaşım ile katılımcılarının ilgisine sunuyor.

 

Kapılarını 15 Haziran saat 11:00 itibariyle açarak ziyaretçilerini ağırlamaya başlayacak BeautyEurasia’nın ilk gününde saat 12.00’de “Kozmetik Sektöründe Kazandıran Sürdürülebilirlik Kriterleri” adlı panelde üretim ve tedarikte karbon emisyonlarını azaltarak iklim dostu üretim için atılması gereken adımlar detaylandırılacak. 

 

İlk günün ikinci oturumundaki “Kriz Dönemlerinde Nitelikli Büyüme Formülü” başlıklı panelde alternatif satış rotaları, ihracatta yeni pazarlar için kullanılacak araçlar, kriz dönemlerinde çevik dönüşüm, yeni ürün grupları ile portföy yönetimi, üretim, satış ve satın alma süreçlerinde dijitalleşme gibi konular ele alınacak. TV sunucusu ve yazar Cansu Canan Özgen’in yönetiminde düzenlenecek panelde Hepsiburada Kategori Direktörü Yalkın TütüncüoğluAksan Kozmetik Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Kutanoğlu ve International Güzellik Endüstrisi Ticaret Birliği (Beauty Industry Trade Association) Proje Yöneticisi Kelly Young konuşmacı koltuğunda oturacak.

 

Günün üçüncü oturumunda Oggusto.com Kurucusu Özlem Güsar’ın yönetiminde, “Perakende ve Online Pazar Yerlerinde Yeni Dönem Müşteri Trendleri” paneli düzenlenecek. Panelde, CarrefourSA Kategori Genel Müdür Yardımcısı Murat Dinçer ve Hepsiburada Kategori Grup Direktörü Mazhar Özsoy satın alma süreçlerini yeni eğilimler ışığında sektörü nasıl şekillendirdiğini anlatacaklar.

 

Fuarın ilk günü son oturumunda ise ünlü sanatçı Gülben Ergen, ziyaretçilere ve katılımcılara Gülbennatural markasının hikayesini anlatacak. 

 

Alım Heyeti Özel Fuar Turları

Oturumların yanı sıra güçlü bir etkinlik programına sahip fuarda 15 ve 16 Haziran 2022 tarihlerinde, Makyaj Artisti ve Saç Tasarımcısı Alp Kavasoğlu, yabancı ve yerli sektör satın alım profesyonellerinden oluşan bir grupla, ürün kategorilerine göre planlanan turda katılımcı stantlarını ziyaret ederken, firmaların değişen tüketici ihtiyaçlarına cevap veren yeni ürün ve teknolojilerini yerinde tespit edecek.

 

Saç ve Makyaj Yarışmaları ile Sıra Dışı Şovlar BeautyEurasia’da! 

Fuarda, her yıl olduğu gibi bu yıl da yeni ürün ve teknoloji sunumları ile sıra dışı saç şovlarına da ev sahipliği yapacak. Fuarın son günü olan 17 Haziran’da saç ve makyaj yarışmalarında 200’ün üzerinde yarışmacı sahnede birbirleriyle mücadele ederken, fark yaratan tasarımlarını jürinin ve izleyicilerin beğenisine sunacak. 

 

Yarışmaların yanı sıra saç ve makyaj atölyelerinde, ünlü berber, kuaför ve makyaj artistleri en yeni tasarımlarını sergileyip, işin püf noktaları, teknikler ve ürünler hakkında izleyicilere bilgiler verecek.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

BeautyEurasia 15 Haziran’da Kapılarını Açıyor- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   

RASTGELE İÇERİKLER

Arçelik’ten Tüm Paydaşlarına Dünyanın Geleceği İçin Değişim Çağrısı- Güncel Haberler Bayraklı Belediyesinde yangın tatbikatı- Güncel Haberler Ekran Paylaşmanın En kolay Yolu: LG One:Quick Share Mudanya Lezzet Şenliği Başladı- Güncel Haberler İş Sanat’ın Umut ve Dayanışma Sezonunda 561 Sanatçı Sahne Aldı Dünyanın ilk 2 nanometrelik çipi

REYTING SONUÇLARI

25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat