Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Beyoğlu Kültür Yolu Festivali’nde Mark Eliyahu’dan muhteşem bir konser- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » Beyoğlu Kültür Yolu Festivali’nde Mark Eliyahu’dan muhteşem bir konser- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Kültür ve Turizm Bakanlığının beş şehirde çok daha kapsayıcı etkinliklerle yaygınlaştırdığı Türkiye Kültür Yolu Festivalleri bünyesinde düzenlenen Beyoğlu Kültür Yolu Festivali’nde, müziğinde Doğu ve Batı’yı harmanlayan Mark Eliyahu muhteşem bir konser verdi.

 

1 Ekim’den bu yana 1000’den fazla etkinlikle süren Beyoğlu Kültür Yolu Festivali, dünyaca ünlü sanatçıları da toplumla buluşturmaya devam ediyor. Festival kapsamında, müziğinde Doğu ve Batı’yı harmanlayan ünlü besteci ve kamança ustası Mark Eliyahu, AKM Türk Telekom Opera Salonu’nda müzikseverlerle buluştu. Eski enstrümanları modern ve türler arası seslerle birleştiren Mark Eliyahu, izleyicilere duygu yoğunluğu yüksek bir deneyim yaşattı. Sanatçı, konser sonunda ayakta alkışlandı.

 

“Teşkilat” dizisinin oyuncularıyla söyleşi

Festivalde pek çok başka etkinlik de sanatseverlerle buluştu. TRT 1 ekranlarında her hafta izleyicilerle buluşan ve reyting rekorları kıran “Teşkilat” dizisinin oyuncuları, hayranlarıyla bir araya geldi. İstanbul Sinema Müzesi Atlas 1948 Salonu’nda yapılan söyleşide, sevilen oyuncular Serdar Yeğin, Seren Deniz Yalçın ve Yunus Narin, gençlerin sinema sektörüyle ilgili merak ettiği soruları yanıtladı.

 

Kukla gösterisi coşturdu

İstanbul Devlet Tiyatrosu, “Karmakarışık” oyununu AKM Tiyatro Salonu’nda sahneledi. AKM Yeşilçam Sineması’nda “Derman” ve “Beklenen Şarkı”, AKM Türk Telekom Prime Açık Hava Sineması’nda “Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu” filmlerinin gösterimi yapıldı. Tarık Zafer Tunaya Açık Hava Sahnesi’nde hem çocuklar hem yetişkinler, “Ahşap Sirk” kukla gösterisiyle keyifli vakit geçirdi. Şişhane Meydan Açık Hava Sahnesi’nde sahne alan Anıl Piyancı, müzikseverlerle buluştu.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Beyoğlu Kültür Yolu Festivali’nde Mark Eliyahu’dan muhteşem bir konser- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Kızılay Bu Ramazan’da da İhtiyaç Sahiplerinin Yanında- Güncel Haberler Bireysel emeklilikte yüzler gülüyor- Güncel Haberler GFN Perşembe Güncellemelerinde Bu Hafta: ‘Kena: Bridge of Spirits’, ‘Sheltered 2’ ve ‘World War Z: Aftermath’ Dahil 12 Yeni Oyun Geliyor- Güncel Haberler Sağlık sektörü de ‘hiper inovasyon’ çağına giriyor- Güncel Haberler Kütüphane sayısı 2021 yılında 1,7 artarak 34 bin 555 oldu- Güncel Haberler Yerli firmamız kanser tespitinde dünyanın ilk dördünde- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat