BİLGİ’de “Tercih Günleri” başladı- Güncel Haberler

05.08.2021

0 Yorum

Tercih Günleri’ni başlatan İstanbul Bilgi Üniversitesi hem online hem de fiziksel olarak öğrencilerle bir araya geliyor.

BİLGİ’de “Tercih Günleri” başladı- Güncel Haberler

Tercih Günleri’ni başlatan İstanbul Bilgi Üniversitesi hem online hem de fiziksel olarak öğrencilerle bir araya geliyor. BİLGİ, santralistanbul ve Kuştepe Kampüslerinde yeni öğrencilerini bekliyor.

“Okul için değil, yaşam için öğrenmeli” mottosuyla Türkiye’nin ilk vakıf üniversitelerinden biri olarak kurulan ve bu yıl 25. yılını kutlayan İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde “Tercih Günleri” başladı. BİLGİ’ye başvurmak istiyen adaylar hem online olarak hem de kampüsleri ziyaret ederek üniversite ile ilgili detaylı bilgi edinebiliyorlar.

Aday öğrenciler evlerinden çıkmadan BİLGİ danışmanlarıyla bire bir online görüşerek Whatsapp Bilgi Hattı’nda BİLGİ’li öğrencilerle yazışarak aklındaki sorulara yanıt alabiliyorlar. Ayrıca “Kafamdaki Sorular” ve “Tadımlık Dersler” videolarını izleyerek ilgi duydukları fakülte ve bölümler hakkında merak ettiklerini öğrenebiliyorlar.

BİLGİ’yi ziyaret etmek isteyen öğrenciler, BİLGİ Tercih Günleri kapsamında santralistanbul ve Kuştepe kampüslerini ziyaret edebiliyorlar. Sosyal mesafeyi koruyarak kampüs turu yaparak danışmanlarla bire bir görüşebiliyorlar.

BİLGİ Tercih Günleri 20 Ağustos’a kadar devam ediyor. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yazar: BYZHA

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun        jakuzi   Tv yayın akışı  Araç proje İngilizce Kursu Bilgisayar takip programı Boyalı Polyester İplik

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ