Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

British Council’da üst düzey atama- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » British Council’da üst düzey atama- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

 

Mayıs 2015’ten bu yana British Council Türkiye Pazarlama, Dijital ve İletişim Direktörü olarak görev yapmakta olan Meltem Günyüzlü Ateş, 1 Şubat 2022 tarihi itibariyle Avrupa ve Amerika Bölgeleri için Pazarlama Operasyonları Merkezi Lideri görevine getirildi.

 

 

British Council bünyesinde Mayıs 2015’ten bu yana Türkiye Pazarlama, Dijital ve İletişim Direktörü olarak görev yapmakta olan Meltem Günyüzlü Ateş, 1 Şubat 2022 tarihi itibariyle Avrupa ve Amerika Bölgeleri için Pazarlama Operasyonları Merkezi Lideri görevine getirildi. Pazarlama ve iletişim alanında 20 yıllık deneyime sahip olan Ateş, yeni görevinde 50’nin üzerinde ülkeyi kapsayan iki bölgenin pazarlama operasyonlarının yönetilmesinden sorumlu olacak  ve pazarlamanın dönüşümünde ve dijitalleşmede önemli rol oynayacak. 

 

 

Mayıs 2011’de British Council’a katılan Meltem Günyüzlü Ateş, Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü'nden 2001 yılında yüksek onur derecesi ile mezun olmuştur. 10 yıl boyunca, Lowe and Partners ve McCann Erickson gibi önde gelen reklam ajanslarında Grup Müşteri Direktörü ve Stratejik Planlayıcı rollerinde görev aldı ve Akbank’ta değişim yönetimi alanında uzman danışman olarak çalıştı. Ateş, aynı zamanda üniversitelerde ve bağımsız eğitim kurumlarında pazarlama ve iletişim alanlarında ders verdi. Ateş, Rota Yayınları için Don Peppers ve Martha Rogers tarafından yazılan ‘Kazandıran Müşteri’ adlı pazarlama kitabını tercüme etmiştir ve abdi ltd'den İnsan Sermayesi Yatırım Planlaması alanında profesyonel sertifikaya sahiptir.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

British Council’da üst düzey atama- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

  Promosyon şemsiye

RASTGELE İÇERİKLER

Buca’da coşkunun dinmediği festival- Güncel Haberler LC Waikiki ve Taha Giyim, ihracatçılar arasında ilk sırada yer aldı !- Güncel Haberler Sabancı Vakfı “Fark Yaratanlar” Programının on ikinci sezon fark yaratanları açıklandı Hepatit Hastalığı Yemek Borusu Varisi İçin Risk Oluşturuyor Başkan Kocaman Cemiyetlerde- Güncel Haberler 23 Şubat Çarşamba Reyting sonuçları; Reyting birincisi hangi program oldu?

REYTING SONUÇLARI

20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı? Haftalık Reyting sonuçları 11-17 Eylül 2023 En çok İzlenen Diziler 16 Eylül Cumartesi Reyting sonuçları! Gönül Dağı mı, Kardeşlerim mi?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders Ankara Boşanma Avukatı Promosyon Şemsiye Nakliyat