Burcu Biricik’ten Ateş Kuşları Göndermesi

20.01.2023

0 Yorum

Camdaki Kız dizisinin assolisti Burcu Biricik, hayat verdiği Nalan karakterinin yanında kendi kişiliğiyle de sürekli olarak gündemde kalmayı başarıyor.

Burcu Biricik’ten Ateş Kuşları Göndermesi

Kanal D ekranlarında Çarşamba günleri yayınlanan ve izleyicilerinin büyük beğenisini kazanan Camdaki Kız dizisinin assolisti Burcu Biricik, hayat verdiği Nalan karakterinin yanında kendi kişiliğiyle de sürekli olarak gündemde kalmayı başarıyor.

Yıllar önce Hayat Şarkısı adlı diziyle çıkışını yakalayan Biricik’in o dönemki ikinci yönetmeni olan Benal Tairi ile yakın arkadaşlığı zaten biliniyordu. Cumartesi akşamları ATV’de yayınlanmaya başlayan Ateş Kuşları dizisi ile büyük ilgi toplayan Benal bu kez as yönetmen koltuğunda oturuyor.

Burcu Biricik ise yaptığı paylaşımda Benal’e iyi dilek temennilerinde bulundu. Yeni başladığı projede başarılar dileyen Biricik, gönderiyi instagram hikayesinde paylaşmıştı.

Bu yazıda neler var?

Ateş Kuşları İyi Giriş Yaptı

Henüz iki bölümü yayınlanan ve 3. Bölümü şimdiden merak edilen Ateş Kuşları dizisi, işlediği konusuyla dikkat çekmişti. Sokak çocuklarının hayatını ağır duygusal öğelerle anlatan diziye ilk bölüm itibariyle yoğun bir ilgi vardı.

Camdaki Kız Nalan ise kişisel hesabından yaptığı paylaşımla dizinin yönetmeni Benal Tairi için duygu dolu sözler paylaşarak iyi dileklerde bulundu.

 

 

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ