Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Burhaniye Şoförler Odası Yönetimi Seçildi- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Burhaniye Şoförler Odası Yönetimi Seçildi- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Burhaniye Şöförler ve Otomobilciler odası genel kurulu yapıldı. Reha Yurdakul Salonunda gerçekleşen genel kurulda oda üyeleri yeni yönetimini seçti. Genel kurulda Cezmi Kazar ve Cüneyt Bacak olmak üzere iki isim aday oldu. Oylamada Cezmi Kazar 116 oy alırken Cüneyt Bacak 123 oy alarak Şoförler Odasının yeni başkanı oldu.

 

DEVECİLER GENEL KURULA HİTAP ETTİ

Oda genel kuruluna katılan Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler genel kurulda bir konuşma yaptı. Deveciler konuşmasında, hükümetin şoför esnafının kullandığı akaryakıta ÖTV ve KDV indirimi yapması gerektiğini söyleyerek, şöför esnafının yeni aracından bir defaya mahsus ÖTV alınmamasının sağlanması şoför esnafına bir nebzede olsa ekonomik olarak katkı sağlayacaktır, dedi. Balıkesir Büyükşehir Belediyesinin de minibüsçü ve taksici esnafından almış olduğu komisyon ücretini düşürmesi, şoför esnafına nakti yardım yapması gerektiğini vurgulayarak konuyu tekrar Büyükşehir Meclisinin gündemine taşıyacaklarını söyledi. Pandemi döneminde Türkiye’de esnaf ve sanatkarımıza şoför esnafımıza sahip çıkan tek belediyeyiz. 820 esnafımıza 1.000 TL karşılıksız nakit yardım yaptık. Ayrıca tüm esnafımıza eldiven, maske ve dezenfektan dağıtımı gerçekleştirdik. İlçemizde bulunan Sahil Birlik ve Börezli Kooperatifine ait 100’ün üzerindeki şoför esnafımıza alışveriş kartı dağıttık. Şimdi de İlçemizdeki taksicilerimizin tüm duraklarını yeniliyoruz. Proje çalışmalarımızın sonuna geldik, şeffaf ve modern taksi duraklarımızın ihalesini yapacağız. Nisan ayı içerisinde yeni yerlerine taksicilerimiz geçmiş olacaktır, dedi. Burhaniye Belediyesi olarak Meclis üyelerimiz ile birlikte bugüne kadar hep şoförlerimizin yanında olduk, bundan sonra da bugün kazanan hangi liste olursa olsun biz yanınızda olmaya devam edeceğiz.Her iki başkan adayına ve listelerine başarılar diliyorum, dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Burhaniye Şoförler Odası Yönetimi Seçildi- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  “1 Mart’tan itibaren 81 ilde en az bir adet olmak üzere, 2022 yılında da 1.500’ün üzerinde kuyumcunun dahil olacağı çalışmaları başlatıyoruz”- Güncel Haberler VCT 1. Aşama – Challengers EMEA Playoff’ları: G2, Fnatic & Team LIQUID Yoluna Devam Ediyor- Güncel Haberler Yalancı Reytingleri Nasıl Oldu? 24 Eylül Cuma Reyting Sonuçları Başkan Keleş’ten Serbest Bölge Talebine Destek- Güncel Haberler Şimdi şeftali reçeli zamanı!- Güncel Haberler 28 Nisan Çarşamba Reyting Sonuçları

  REYTING SONUÇLARI

  25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat