Camdaki Kız Feride Öldü!

04.01.2023

0 Yorum

Camdaki Kız dizisi kadrosunda şok bir gelişme yaşandı! Camdaki Kız Feride rolüne hayat veren Nur Sürer’in diziden ayrılması kararlaştırıldı ve oyuncu için senaryo gereği ölüm ilanı basıldı.

Camdaki Kız Feride Öldü!

Kanal D ekranlarının psikolojik drama dizilerinden olan Camdaki Kız dizisi her hafta sosyal medyanın gündeminde olmaya devam ediyor. Ölüm ilanı basılan Camdaki Kız Feride için cenaze töreni düzenlenecek olması şok etkisi yarattı!

En son 29 Aralık 2022 tarihinde 3. Sezonun 62. Bölümü ekranlara yansıyan Camdaki Kız dizisi kadrosunda şok bir gelişme yaşandı! Camdaki Kız Feride rolüne hayat veren Nur Sürer’in diziden ayrılması kararlaştırıldı ve oyuncu için senaryo gereği ölüm ilanı basıldı. 5 Ocak 2023 tarihindeki 63. Bölümde ise Feride’nin cenazesi kaldırılarak oyuncu resmen diziye veda etmiş olacak.

Bu yazıda neler var?

Camdaki Kız Feride Nerede Oynuyor?

62. bölümle birlikte Camdaki Kız dizisi ile ilişiği kesilen Nur Sürer’in yeni adresi de çoktan belli oldu! Ay yapım tarafından Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan Aile dizisi ekibine dahil olan tecrübeli oyuncu, bu anlaşmanın ardından Camdaki Kız Feride rolünü bitirmeye karar vermişti.

Aile dizisinde hangi rolü canlandıracağı belli olmayan deneyimli oyuncu bu ekipte Kıvanç Tatlıtuğ, Serenkay Sarıkaya gibi gündemin bomba isimleriyle birlikte çalışacak.

Feride ve Gülcihan Dünürler Tekrar Bir Arada

Gülseren Budayıcıoğlu’nun bir hastasından esinlenerek oluşturduğu Camdaki Kız dizisinin dünürleri Netflix’te yeniden buluşuyor. Nur Sürer ve Devrim Yakut, Netflix’te yayınlanacak olan Çocuk adlı yapımda kısa süre de olsa birlikte görev alacak.

 

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ