Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Çanakkale Kahramanları anısına lokma ve hoşaf- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Çanakkale Kahramanları anısına lokma ve hoşaf- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Çankaya Belediyesi, Çanakkale Zaferi’nin 107. yılında Çanakkale Şehitlerinin anısına Başkanlık binası önünde vatandaşlara bişi ve hoşaf dağıttı.

 

Çanakkale Zaferi dolayısıyla her yıl vatandaşlara lokma ve hoşaf dağıtan Çankaya Belediyesi, bu yıl da 5 bin bişi ve üzüm hoşafını vatandaşlarla paylaştı. Vatandaşlar başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Çanakkale şehidi kahramanlarımızın ruhunu yad ederek hayır dualarıyla anarken Belediye Başkanı Alper Taşdelen ve belediye çalışanlarına teşekkür ettiler.

 

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Çanakkale Kahramanları anısına lokma ve hoşaf- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

  Promosyon şemsiye

RASTGELE İÇERİKLER

YKS’de YDT (Almanca) birincisi Bilnet Okulları Balıkesir Kampüsünden!- Güncel Haberler İranlı Sanatçı Ali Rıza Ghorbani İstanbul 4. Uluslararası Halk Müzikleri Festivali’nde 4 Ekim’de AKM’de- Güncel Haberler Sónar İstanbul’un öğrenci biletleri satışa çıktı!- Güncel Haberler Büyükşehir Konservatuarı 294 Öğrenciyle Eğitime Başladı- Güncel Haberler İkinci el cep telefonu alım satımında ekspertiz dönemi- Güncel Haberler Nef Vakfı öğrenci bursu başvuruları devam ediyor- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı? Haftalık Reyting sonuçları 11-17 Eylül 2023 En çok İzlenen Diziler 16 Eylül Cumartesi Reyting sonuçları! Gönül Dağı mı, Kardeşlerim mi?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders Ankara Boşanma Avukatı Promosyon Şemsiye Nakliyat