Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Canik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri halk pazarlarındaki denetimlerine devam ediyor- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Canik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri halk pazarlarındaki denetimlerine devam ediyor- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Canik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri vatandaşların huzurlu, güvenli ve sağlıklı bir şekilde alışveriş yapması için halk pazarlarındaki denetimlerine devam ediyor. Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Semt pazarlarımızda önceliğimiz ilçe halkımızın güven içinde sağlıklı şekilde alışveriş yapmasıdır. Ekiplerimiz gerekli denetimleri sağlama noktasında titizlikle çalışıyor” dedi.

 

“Salgın devam ediyor; tedbiri bırakmıyoruz”

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, halkın sağlığını korumak ve güven içinde alışveriş yapmasını sağlamak adına Zabıta Müdürlüğü ekiplerinin çeşitli uygulamalarla ilçedeki semt pazarlarını denetlediklerini söyledi. Pazar yerlerinde özellikle sağlık tedbirlerine özen gösterildiğini ifade eden Başkan İbrahim Sandıkçı, pazar giriş çıkışlarının denetlendiğini belirtti. Başkan Sandıkçı, “Zabıta Müdürlüğü ekiplerimiz, vatandaşlarımızın huzurlu, güvenli ve sağlıklı bir şekilde alışveriş yapması için halk pazarlarındaki denetimlerini sürdürüyor. Pazar yerinde maske dağıtımı yapan zabıta personelimiz sosyal mesafe ile ilgili kontrollere devam ediyor” dedi. Halk pazarı giriş çıkışlarında el dezenfekte cihazlarının yer aldığını ifade eden Başkan Sandıkçı, vatandaşların özellikle çarşı pazarda maske, mesafe, hijyen önlemlerine dikkat etmesi gerektiğini vurguladı. Başkan Sandıkçı, “Salgın henüz sona ermiş değil. Vatandaşlarımız gerekli tedbirlere riayet etmeye devam etmeli. Kendi sağlığımızla birlikte yakın temasta olduğumuz insanların sağlığını da korumakla sorumluyuz” diye konuştu.

 

Hassas Terazi Noktası uygulaması devam ediyor

Canik Belediyesi, semt pazarlarındaki rutin kontrollerinin yanı sıra tartıların güvenilirliğini sağlamak amacıyla uyguladığı ‘Tartı Kontrol Noktası' çalışmasına devam ediyor. Canik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'nün semt pazarlarında uyguladığı 'Tartı Kontrol Noktası' çalışması ile vatandaş, aldığı malzemenin gramajını kontrol etme imkânı buluyor. Halkın güvenli şekilde alışveriş yapması adına uygulanan bu çalışma ile ilgili çok olumlu geri dönüş sağlandığını belirten Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, "Yapılan bu uygulamayla halkımızın satın aldığı malzemenin gramajından emin olmasını sağlıyoruz. Ayrıca tartı aletlerinin daha güvenilir olmasını sağlamış oluyoruz. Vatandaşımız bu uygulamadan çok memnun kaldığını memur arkadaşlara aktarıyor” ifadesini kullandı.

 

Canik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'nde görev yapan Zabıta Birimi çalışanlarının ilçede 7 gün 24 saat vatandaşın hizmetinde olduğunu söyleyen Başkan İbrahim Sandıkçı, "İlçede ikamet eden vatandaşlarımız bütün taleplerini genelde zabıta birimindeki arkadaşlarımıza iletmektedir. Bu yüzden ekip arkadaşlarımız sahada 7 gün 24 saat hizmet vermektedirler. Vatandaşımızın hizmetinde olan tüm arkadaşlarımıza yürekten teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Canik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri halk pazarlarındaki denetimlerine devam ediyor- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   

RASTGELE İÇERİKLER

5 Şubat Reyting Sonuçları nasıl oldu? Birinci kim oldu? Teşkilat mı, Yargı mı, Ego mu, Güzel Günler mi? İKÇÜ’de “Sağlıklı İletişim, Sağlam Gelecek” Çalıştayı- Güncel Haberler Bakırköy Dans Kursu Bi Tık Ötede EA SPORTS™ FIFA Online 4, Türkiye’de!- Güncel Haberler Borusan Otomotiv ve Borusan EnBW Enerji’den Karbon Ayak İzini Azaltacak İşbirliği- Güncel Haberler Siber saldırıların yaklaşık 90’ı bir kimlik avıyla başlıyor.

REYTING SONUÇLARI

25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat