Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Ceren Gündoğdu bir başarıya daha imza attı- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Magazin Haberleri » Ceren Gündoğdu bir başarıya daha imza attı- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

10 yıldır televizyon ekranlarının tanınmış simalarından Ceren Gündoğdu, 2022 yılının ilk çeyreğinde yeni bir sektöre daha giriş yaptı ve tekstil işine ilk adımını attı. Televizyon sunuculuğunun yanı sıra yıllarca  Mr & Mrs isimli moda dergisini çıkaran Gündoğdu, zaten modayı sürekli takip ettiği için bu konuda çok geniş bir bilgi birikimine sahip. Bu yeteneğini elbise üretimi işiyle taçlandırarak bu sene kendi markasını çıkardı.

 

ÇOK ÇALIŞMA MEYVESİNİ VERDİ

Ceren Gündoğdu Butik isimli firmasını kurarak Ceren Gündoğdu markasını e-ticarette ilk 100 firma arasına sokmayı hedefleyen Gündoğdu, en kısa sürede yurt dışına açılmayı hedeflediğini ve kendi markasını bir çok Avrupa ülkesinde tanıtmak istediğini söyledi. 

 

Tekstil sektörüne yeni bir soluk getirmek için çok emek harcayan Gündoğdu bu yıl Ekim ayında düzenlenen bir gecede "Yılın En İyi Girişimcisi" ödülüne layık görüldü.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Ceren Gündoğdu bir başarıya daha imza attı- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

  Promosyon şemsiye

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Bahar Toprak;

Bahar Toprak; 30 Mayıs 2023

RASTGELE İÇERİKLER

Fruko Cool Lime Spotify kanalında kendi şarkı listelerini oluşturdu- Güncel Haberler Yerli rota optimizasyonu çözümü Optiyol, 810 bin dolar yatırım aldı Fazla Kilolarınız Anne Olmanızı Engelleyebilir- Güncel Haberler 2. Geleneksel Koyun Keçi Ekipmanları Festivaline yoğun ilgi- Güncel Haberler Tatilde önce ruhsal iyi oluş- Güncel Haberler Duayen İsim Selami Şahin Jolly Joker Private’da Sahne Alacak- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı? Haftalık Reyting sonuçları 11-17 Eylül 2023 En çok İzlenen Diziler 16 Eylül Cumartesi Reyting sonuçları! Gönül Dağı mı, Kardeşlerim mi?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders Ankara Boşanma Avukatı Promosyon Şemsiye Nakliyat