Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

CHP Sakarya’da her gün binlerce kapıyı tıklatıyor- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » CHP Sakarya’da her gün binlerce kapıyı tıklatıyor- Güncel Haberler
Google News Abone Ol
CHP Sakarya İl Teşkilatı'nın Sakarya Saha Çözüm Ekipleri, her gün binlerce esnaf ve haneyi ziyaret ediyor.
CHP Sakarya İl Başkanı Keleş: "Sakarya Saha Çözüm Ekiplerimiz bu hedef doğrultusunda her gün sahada görev yapıyor. Ekiplerimiz her gün binlerce kişiye temas ediyor. Sadece bir günde Cumhuriyet ve Kurtuluş ve İstiklal mahallelerimizde bin 158 hane ve esnaf ziyareti gerçekleştirerek halkımızın sorularını dinlemeye devam ettiler."
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, Sakarya Saha Çözüm Ekiplerinin il genelinde her gün binlerce esnaf ve haneyi ziyaret ettiğini açıkladı. 
 
Keleş, Sakarya'da yaşayan yediden yetmişe her vatandaşı kendilerine emanet olarak gördüklerini söyledi. 
İldeki herkese bu değerle ve mantıkla yaklaştıklarını dile getiren Keleş, "Her vatandaşımız bizim için değerli. Bizler onlar için siyaset yapıyoruz. Gece yatağa üzgün yatan, evinde sorunu olan bir kişi varsa, biz bundan sorumluluk duyuyoruz. Vatandaşlarımız rahat, huzurlu değilse bizlerin de olamayacağını çok iyi biliyoruz." diye konuştu. Başkan Keleş, göreve geldikleri günden beri bu mantıkla hareket ettiklerinin altını çizerek, "Bunun aksini zaten düşünemeyiz. Bizler, 'komşusu açken tok yatan bizden değildir.' inancına mensup kişileriz. CHP teşkilatları olarak bu ilkeyi kendimize rota seçtik. Bu bağlamda da gerekli ne varsa yaptık, yapmaya devam edeceğiz." şeklinde konuştu.
 
 
"HER GÜN BİNLERCE KİŞİYE ULAŞIYORUZ"
 
Bu bağlamda kentteki herkese dokunacak bir proje hayata geçirdiklerini aktaran Keleş, şöyle devam etti:"Bunun sadece sözde kalmaması gerekiyordu. Biz de kentteki her vatandaşımıza dokunmak, kendisiyle iletişimde olmak için kolları sıvadık ve kentte kapısı çalınmadık tek kişi bile bırakmamaya karar verdik. Sonra da saha çözüm ekiplerimizi oluşturdu. Sakarya Saha Çözüm Ekiplerimiz bu hedef doğrultusunda her gün sahada görev yapıyor. Ekiplerimiz her gün binlerce kişiye temas ediyor. Sadece bir günde Cumhuriyet, Kurtuluş, İstiklal mahallelerimizde bin 158, Ozanlar Mahallesinde ise 1303 hane ve esnaf ziyareti gerçekleştirerek, halkımızın sorularını dinlemeye devam ettiler." CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, bugüne kadar 10.402  kişiye ulaştıklarının altını çizerek, "Sakarya'da çalmadık kapı bırakılmayacak, halkımız ve esnafımızın dertlerine derman olunacak. Devam ediyoruz. Çalışarak başaracağız. Kentimizde kendisine ulaşamadığımız tek kişi bile bırakmayacağız." ifadelerini kullandı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

CHP Sakarya’da her gün binlerce kapıyı tıklatıyor- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Hayvan dostu Mustafakemalpaşa- Güncel Haberler Zirve’de NTV Özel Oturumu- Güncel Haberler Dünyanın En Önemli Caz Piyanistlerinden Hiromi 12 Ekim Akşamı Zorlu PSM’de- Güncel Haberler Malkara Belediyesine Ait 62 Adet Taşınmazın Kiraya Verilmesine Dair İhale Gerçekleştitildi- Güncel Haberler KO-MEK yeni başlangıçlar için güzel bir adım- Güncel Haberler National Geographic 22 Nisan Dünya Günü’nde de Gezegenimizi Korumak için İlham Vermeye Devam Ediyor!

  REYTING SONUÇLARI

  Hudutsuz Sevda, Sakla Beni, Aldatmak! 7 Aralık Perşembe Reyting sonuçları şaşırtıyot! Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat