Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Çocuklar Tiyatro Oyunu İle Doyasıya Eğlendi- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » Çocuklar Tiyatro Oyunu İle Doyasıya Eğlendi- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Van Büyükşehir Belediyesi çocuk ve yetişkinlere yönelik başlatmış olduğu “Tiyatro Günleri” devam ediyor.

Çocuk ve gençlerin gelişimine katkıda bulunmak için çeşitli sanatsal ve kültürel etkinlikler düzenleyen Büyükşehir Belediyesinin bu alandaki çalışmalarını sürdürüyor.

Çalışmalar kapsamında Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı ile İpekyolu Belediyesi organizasyonunda Hacıbekir Kültür Merkezinde çocuklara yönelik tiyatro gösterimi yapıldı. Okulların tatilini fırsat bilen çocuklar oyuna yoğun ilgi gösterip doyasıya eğlendi.

Tiyatro oyununu çok beğendiklerini dile getiren çocuklar “Okulların tatil olmasından dolayı tiyatro gösterimine geldik. Oyun çok keyifli ve güzeldi. Bu tür etkinliklerin tatil boyunca sürmesini istiyoruz.” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Çocuklar Tiyatro Oyunu İle Doyasıya Eğlendi- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

BBC Türksat’ın KabloTV Platformuyla Anlaştı!- Güncel Haberler Spotify, Blend Özelliğini İki Yenilikle Daha da Zenginleştiriyor- Güncel Haberler Samsung Galaxy S21 Serisi 5G Sunar: Mobil Teknolojilerde İnovasyonun Yeni Gerçekleri Minik çevreciler tiyatro oyununda buluştu- Güncel Haberler Prof. Dr. Süleyman İrvan: “Kiev’den, Ukrayna kaynaklarına bağımlı habercilik yapılıyor”- Güncel Haberler Coşkunöz Eğitim Vakfı Veri Bilimci Yetiştirme Programı Başlıyor- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat