Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Daha Yeşil Bir Didim İçin Çalışmalar Sürüyor- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Daha Yeşil Bir Didim İçin Çalışmalar Sürüyor- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Didim Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri yaklaşan turizm sezonu öncesinde kent genelinde çalışmalarını hızlandırdı. Ekipler, kent genelinde bulunan park ve yeşil alanlarda çim kesimi, budama, temizlik, bakım ve onarım çalışmaları gerçekleştirdi.

 

Didim Belediyesi, kent genelinde gerçekleştirdiği çalışmaları hız kesmeden sürdürüyor.

Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay'ın talimatı ile turizm sezonu öncesinde çalışmalarını arttıran Didim Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, kent genelinde bulunan park ve yeşil alanlarda çim kesimi, budama, temizlik, bakım ve onarım çalışmaları gerçekleştirdi.

 

Her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında ekipler, kentin gözde noktalarından olan Altınkum Sahili, Aytepe Caddesi ve Yunuslu Park içerisinde bulunan ağaçların budamalarını yapmalarının yanı sıra tehlike arz eden dalları kırarak bakımlarını özenle gerçekleştiriyor. Ekipler, Didim genelinde bulunan yeşil alanlarda çim kesimi ve temizlik çalışmaları gerçekleştirerek otomatik sulama tesisatlarının bakım ve onarımını yapıyor.

 

TAVŞANBURNU TABİAT PARKI TURİZM SEZONUNA HAZIRLANIYOR

Turizm sezonunda milyonlarca yerli ve yabancı turisti ağırlaması planlanan Tavşanburnu Tabiat Parkı'nda da çalışmalar başladı. Didimli vatandaşların ve turistlerin doğayla iç içe olabilmek için sık sık ziyaret ettiği Tavşanburnu Tabiat Parkı'nda Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından düzenleme çalışmaları yapılıyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin yanı sıra Didim Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri de park içerisinde yenileme ve bakım çalışmaları gerçekleştiriyor.

 

BAŞKAN ATABAY: DİDİM EN İYİSİNİ HAK EDİYOR

Didim'i turizm sezonuna hazırlamak için çalışmaların artarak devam edeceğini söyleyen Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, "Didim Belediyesi olarak kent genelinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Didim, turizm sezonuna en güzel şekilde hazırlanıyor. Ekiplerimiz de bu noktada 7 gün 24 saat çalışıyor ve hem vatandaşlarımızın talebi hem de bizlerin talimatları doğrultusunda yenileme, düzenleme ve bakım çalışmaları gerçekleştiriyor. Budama çalışmaları da hem vatandaşlarımızın can güvenliği hem de kent estetiği için çok önemli. Ben ekiplerimize özverili çalışmaları için teşekkür ediyorum. Didim için çalışmayı sürdüreceğiz" dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Daha Yeşil Bir Didim İçin Çalışmalar Sürüyor- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

  Promosyon şemsiye

RASTGELE İÇERİKLER

Seyfi Dursunoğlu’na Anıt Mezar ve Anma Töreni- Güncel Haberler Akıllı Şehir Teknolojileri Çevre Sorunlarına Çözüm Olabilir Mi?- Güncel Haberler “Türkiye’nin dört bir yanında bilim ve teknolojinin konuşulmasını istiyoruz”- Güncel Haberler İnşaat malzemeleri sanayisi, 30 milyar doları aşarak  tarihin en yüksek ihracatını gerçekleştirdi- Güncel Haberler İBB, 7421 Personel ve 1582 Araçla Sahada Kar Mücadelesi Veriyor- Güncel Haberler Edremit Kitap Fuarı’nda 3. gün de geride kaldı- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı? Haftalık Reyting sonuçları 11-17 Eylül 2023 En çok İzlenen Diziler 16 Eylül Cumartesi Reyting sonuçları! Gönül Dağı mı, Kardeşlerim mi?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders Ankara Boşanma Avukatı Promosyon Şemsiye Nakliyat