Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Dans, Caz ve Elektronik: Alp Ersönmez ve Çağrı Sertel İle Yazın Tam Kalbine Yolculuk- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » Dans, Caz ve Elektronik: Alp Ersönmez ve Çağrı Sertel İle Yazın Tam Kalbine Yolculuk- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Alp Ersönmez ve Çağrı Sertel’in hazırladığı müzik session’larının canlı performansları “İKİ” isimli seride GAİN izleyicisiyle buluşuyor. İkilinin chill dance, chill electronic ve lounge jazz tarzındaki besteleri, Bodrum’un muhteşem manzarası eşliğinde izleyicileri yazın tam kalbine götürüyor. 

 

Çağrı Sertel ve Alp Ersönmez'in yeni projeleri “İKİ”, GAİN’de yayına girdi. Toplam 7 bölümlük seri izleyiciye, iki ünlü müzisyenin Bodrum’un muhteşem koylarında ve manzaralarında çekilmiş canlı performanslarını sunuyor. 

 

İKİ’nin repertuarında, Sertel ve Ersönmez’in eski bestelerinin yeniden düzenlenmiş hallerinin yanı sıra yepyeni besteler de bulunuyor. Chill dance, chill electronic ve lounge jazz tarzındaki bestelerin her biri ikilinin deneyimini ve tartışma götürmez yaratıcılıklarını ortaya koyuyor.

 

İzleyeni büyüleyen manzaralar ve kulakların pasını silecek performanslarla “İKİ”, şimdi GAİN’de izlenebilir! 

 

Alp Ersönmez 

Prodüktör, besteci ve bas gitarist kimliğiyle tanıdığımız, yerli sahnede Tarkan, İlhan Erşahin’s İstanbul Sessions, Yalın, Nil Karaibrahimgil, Maden Öktem Ersönmez, Sonic Boom, Anadolu’nun Kayıp Şarkıları konserlerinde de eşsiz yeteneğine şahit olduğumuz Alp Ersönmez, 2011’de yayınladığı albümü “Yazısız’ın” ardından yeni albümü “Cereyanlı” ile dinleyicilerine kendi müziğini duyurmaya devam ediyor. Çağrı Sertel ile kurdukları yeni proje “İKİ” ile dinleyicilerinin alışageldiği müziğinin sınırlarıyla oynamaya başlayan Alp Ersönmez, yazın gerçekleştirecekleri konserlerin de şimdiden müjdesini veriyor.

 

Çağrı Sertel 

“Newborn” ve “Insant’ın” ardından 2020 yılında başladığı “multiverse” projesinden içerikler yayınlamaya devam eden Çağrı Sertel, 2021 yılında yayınladığı “Kuytu” albümüyle de Peaceful Piano başta olmak üzere birçok önemli global dinleme listesinde yer aldı. “multiverse” projesi ile akustik ve elektronik dünyayı bir araya getirip dinamik bir değişkenlik yaratırken bir yandan da “Burada Buysa Budur” isimli albümünde elektronik müzik alanındaki çalışmalarını da yayınlamaya başladı. Yurt içindeki ve yurt dışında verdiği kendi konserlerinin yanı sıra, Sonic Boom, Alp Ersönmez "Cereyanlı", Yalın ve Derya Türkan ile sahnelerine yoğun bir şekilde devam eden sanatçı aynı zamanda aranjör, besteci ve prodüktör kimliğiyle de önemli çalışmalara imza atıyor. Alp Ersönmez ile kurdukları yeni proje “İKİ” ile dinleyicilerinin alışageldiği müziğinin sınırlarıyla oynamaya başlayan sanatçı, yazın gerçekleştirecekleri konserlerin de şimdiden müjdesini veriyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Dans, Caz ve Elektronik: Alp Ersönmez ve Çağrı Sertel İle Yazın Tam Kalbine Yolculuk- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   

RASTGELE İÇERİKLER

TKP’nin merkezi kurulları toplandı- Güncel Haberler Gönül Köşkü’nde Yaşlılar Günü kutlandı- Güncel Haberler Modern Veri Merkezinin Yükselişi- Güncel Haberler Omicron Varyantı Hızla Yayılıyor! Aşısız Gebeler Risk Altında- Güncel Haberler Ciro Endeksleri, Ocak 2022- Güncel Haberler WIFI 6 teknolojisi, kullanıcılarına daha fazla hız imkanı sunuyor- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat