Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Demre’de dağda mahsur kalan keçi kurtarıldı- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Demre’de dağda mahsur kalan keçi kurtarıldı- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Antalya Büyükşehir Belediyesi Demre İtfaiye ekipleri, dağda mahsur kalan keçiyi 6 saatlik bir çalışma sonucu kurtardı.

 

Antalya Büyükşehir Belediyesi Demre İlçesinde görevli itfaiye ekipleri, sabah saatlerinde 112'ye gelen Köşkerler Mahallesi Dere Mevkiinde dağda bir keçinin mahsur kaldığı yönündeki ihbar üzerine hareket geçti. İhbarı değerlendiren Demre İtfaiye ekipleri bölgeye giderek 100 metrelik dağın 50 metrelik kısmında mahsur kalan keçiye ulaştı. Yaklaşık 6 saat süren çalışma üzerine zorlu koşullarda keçiye ulaşan itfaiye ekipleri keçiyi kurtararak sahibine teslim etti. Keçinin sahibi Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekiplerine teşekkür etti.  

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Demre’de dağda mahsur kalan keçi kurtarıldı- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  23 Şubat Çarşamba Reyting sonuçları; Reyting birincisi hangi program oldu? Vali Karaloğlu: “DİSMEK’i bir halk üniversitesi olarak görüyoruz”- Güncel Haberler Kemik erimesine karşı özel egzersiz önemli- Güncel Haberler Hangi yiyecek ve içecekler migreni tetikliyor- Güncel Haberler ‘Elvis’ filmi The Roof At The Ritz- Carlton, İstanbul’da sinema severlerle buluşuyor- Güncel Haberler Grip, boğmaca ve zatürrede olduğu gibi COVID-19’dan da aşıyla korunmalıyız- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat