Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Deniz Akkaya Sırrını Açıkladı- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Magazin Haberleri » Deniz Akkaya Sırrını Açıkladı- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Herkesin gıpta ile baktığı fiziğiyle dikkat çeken Deniz Akkaya, her gün yüzlerce mesaj aldığını dile getirerek, fiziğinin ve sağlıklı yaşamanın sırrını açıkladı. 

Haftanın 6 günü spor yapan Deniz Akkaya, 'Üç gün boks, üç günde atletizm ve fitness antrenmanlarım var. Sıfır alkol, çok arada kendime ödül tatlı ve protein ağırlıklı 3 öğün besleniyorum' diyen Akkaya, ara öğünü kesinlikle kaldırdım. Ara öğünlerin yanlış bir uygulama olduğunu anladım. Bol su ve sabah kalkar kalkmaz kereviz sapı suyu içiyorum' diye konuştu. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Deniz Akkaya Sırrını Açıkladı- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

  Promosyon şemsiye

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Bahar Toprak;

Bahar Toprak; 30 Mayıs 2023

RASTGELE İÇERİKLER

Logitech G İlk Resmi Lisanslı League Of Legends Oyun Portföyü, K / DA Koleksiyonu Türkiye’de satışa sundu!- Güncel Haberler Kınık’ta Cumhuriyet’in 99. Yılını Kutlamak İçin Hazırlıklar Tamam- Güncel Haberler Alanya Taşatan Yolu’nda tuzlama çalışması yapıldı- Güncel Haberler Yıldız Kenter’in hayatını anlatan Caniko belgeseli, ilk kez izleyiciyle buluşuyor- Güncel Haberler Melis Danişmend “Tematik” programıyla her Pazartesi Vestel PSM Radyo’da- Güncel Haberler ING Türkiye ve Hepsiburada İş Birliği İle Satıcılara ING’den Özel Avantajlar- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı? Haftalık Reyting sonuçları 11-17 Eylül 2023 En çok İzlenen Diziler 16 Eylül Cumartesi Reyting sonuçları! Gönül Dağı mı, Kardeşlerim mi?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders Ankara Boşanma Avukatı Promosyon Şemsiye Nakliyat