Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Doğal Ürünler Pazarı Bilkent Center’da- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Ekonomi » Doğal Ürünler Pazarı Bilkent Center’da- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Bilkent Center, gelenekselleşen Doğal Ürünler Pazarı’nda en doğal lezzetleri 3-6 Şubat tarihleri arasında ziyaretçileri ile buluşturuyor.

 

Yerli üreticiyi desteklemek ve sağlıklı, ev yapımı ürünleri ziyaretçilerle buluşturmak amacıyla düzenlenen Doğal Ürünler Pazarı, 3-6 Şubat tarihleri arasında Bilkent Center’da konforlu ve güvenli alışverişin adresi olacak. 

 

Doğal ve el yapımı lezzetlerin ziyaretçilerle buluşacağı Doğal Ürünler Pazarı; zeytinyağı, kuruyemiş, reçel ve sağlıklı atıştırmalıklar gibi ürünler de dahil olmak üzere pek çok farklı lezzete ulaşmak isteyen ziyaretçileri Bilkent Center’a bekliyor.

Tarih: 3-6 Şubat

Yer: Bilkent Center Giriş kat

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Doğal Ürünler Pazarı Bilkent Center’da- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  Diyabet; Kanser, Kalp Krizi ve Alzheimer İle El Ele Yürüyor!- Güncel Haberler A101 Yeni Yılı Birbirinden Uygun Fiyatlı Teknolojik Ürünler İle Karşılıyor!- Güncel Haberler Rusya’ya Uygulanan Yaptırımlar Nedeniyle Yeni Konteyner Krizi Kapıda- Güncel Haberler Tiroid Kanseri Dediler Paratiroid Adenomu Çıktı!- Güncel Haberler Nilüferli sinema tutkunları Ezel Akay ile söyleşti- Güncel Haberler D&R İstinyePark İzmir’in açılış kurdelesini İclal Aydın ve Ege birlikte kesti- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat