Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Dr. Kızıloğlu “İyi bir hekim olmanın yolu başta insanı sevmekten geçer”- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Dr. Kızıloğlu “İyi bir hekim olmanın yolu başta insanı sevmekten geçer”- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

14 Mart Tıp Bayramı Bakırçay Üniversitesi Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde kutlandı.

 

Bakırçay Üniversitesi Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr. Öğretim Üyesi İlker Dr. Kızıloğlu, iyi bir hekim olmanın yolunun, başta insanı sevmek ve mesleğine yürekten inanmaktan geçtiğini söyledi.

 

Bakırçay Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Berktaş’ın uzaktan bağlantı ile katıldığı törende Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Emin Erbaycu, hastane Başhekimi Dr. Öğretim Üyesi İlker Kızıloğlu, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Sevgi Çınar, yöneticiler, hastanedeki sağlık çalışanları ile tıp fakültesi öğrencileri katıldı. Törende Bakırçay Üniversitesi Tıp Fakültesi 4. Sınıf öğrencileri de önlük giydi.

 

Hastanede görevli sağlık çalışanları hastanenin konferans salonunda bir araya geldi. Çalışanların birbirlerini kutladığı törende Bakırçay Üniversitesi Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr. Öğretim Üyesi İlker Kızıloğlu bir konuşma yaptı.

 

Dr. Kızıloğlu, iyi bir hekim olmanın yolunun, başta insanı sevmek ve mesleğine yürekten inanmaktan geçtiğini belirterek, “Mesleğine ve bilime bağlı, saygın, onurlu meslektaşlarımın 14 Mart Tıp Bayramı’nı yürekten kutlarım” dedi. Doktorluğun yalnızca bir meslek değil, bir yaşam biçimi olduğuna dikkat çeken Dr. Kızıloğlu “Hayatını başkalarına adayacak olan bir yaşam biçimi. Yaklaşık iki buçuk yıldır tüm dünyayı etkisi altına alan salgında sağlık çalışanlarımızın gösterdiği gayret ve fedakârlık toplum nezdinde büyük takdir görmüştür.”

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Dr. Kızıloğlu “İyi bir hekim olmanın yolu başta insanı sevmekten geçer”- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Teslim Ol. Sev ve Sessiz Ol” Tiyatro Oyunu Sahneye Çıkıyor- Güncel Haberler GeForce NOW Kütüphanesine Bu Hafta NARAKA: BLADEPOINT de Dahil Olmak Üzere 11 Yeni Oyun Geliyor- Güncel Haberler Busenaz Sürmeli ve Ayşe Begüm Onbaşı BtcTurk Reklamında- Güncel Haberler Akbank Sanat Dans Atölye’sinde “Beyoğlu Kültür Yolu’nda Dans Hep Var” Performansı- Güncel Haberler Wavemaker’dan Pazarda Çığır Açacak Planlama Platformu: Maximize Yenişehir’de açık havada sinema keyfi yaşanıyor- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı? 3 Aralık 2023 Pazar Günü Reyting Sonuçları Açıklandı! Pazar Gecesi Ekranların Zirvesinde Hangi Programlar Var?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat