Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

D&R X Hilton Edebiyat Buluşmaları konuğu; Ömür Kurt Oldu – Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » D&R X Hilton Edebiyat Buluşmaları konuğu; Ömür Kurt Oldu – Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Herkes için bir keşif dünyası sunan D&R, etkinliklerine yaz boyunca da devam ediyor. D&R X Hilton ev sahipliğinde düzenlenen Edebiyat Buluşmaları’nın konuğu sevilen yazar Ömür Kurt oldu. DoubleTree by Hilton Bodrum Işıl Club Resort’ta gerçekleşen davette Kurt, konuklarla yeni kitabı üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.  

 

D&R ve Hilton ev sahipliğinde, Bodrum’da gerçekleşen edebiyat buluşmasında konuklarla bir araya gelen Ömür Kurt, doğanın içinde gizlenen güzellikleri keşfetmeye olanak tanıyan yeni kitabı “Doğa Defteri”nin ortaya çıkış hikâyesini anlattı. 

 

DoubleTree by Hilton Bodrum’un yeşillikler içindeki doğa dostu otelinde gerçekleşen etkinlikte Ömür Kurt; “Geçtiğimiz yıl, orman yangınlarından en büyük acıyı gören şehirlerimizin başında Muğla geliyordu. Şehrin cennet bir köşesi olan Bodrum’un en nadide bölgeleri yandı, ağaçlar ve hayvanlar çok acı şekilde öldüler. Bu olay bana Doğa Defteri hazırlama fikri verdi. Çünkü doğa kendi kendini yakmıyor, yangınların yüzde 98’i insan kaynaklı. Doğaya bırakılan çöpler, cam parçaları, plastikler, bakımsız elektrik hatlarından çıkan kıvılcımlar orman yangınlarına sebep oluyor. Bazı durumlarda da doğrudan insan kötülüğü ile yangınlar gerçekleşebiliyor. Bu benim içimi çok acıtıyor. Öyle ki, doğanın var olmak için insanlara ihtiyacı yok ama insanların varlığını sürdürebilmesi için doğaya ihtiyacı var. Bu farkındalığı oluşturabilmeye katkı sunmak istedim.” diyerek kitabının içeriğini gelen konuklar ile paylaştı. 

 

DoubleTree by Hilton Bodrum’un yeşillikler içindeki doğa dostu otelinde, D&R X Hilton ev sahipliği ile gerçekleşen “Edebiyat Buluşmaları”, birbirinden değerli yazar, sanatçı ve ünlü isimleri ilerleyen günlerde de ağırlamaya devam edecek. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

D&R X Hilton Edebiyat Buluşmaları konuğu; Ömür Kurt Oldu – Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Ebru Gündeş’le yola çıkan Deha Duygu Sayar’ın hedefi zirve- Güncel Haberler ISS Grup İnsan ve Kültür Başkanlığına yeni atama- Güncel Haberler Uluslararası Konya Mistik Müzik Festivali’nin 3’üncü Gününde Azerbaycan’dan Teyyub Aslanov Sahnedeydi- Güncel Haberler Mavi ve Güneş’i Buluşturan Şarkı Yayında: “Benim İstanbul’um Sensin”- Güncel Haberler Emlak sektörünün öncüleri bir arada- Güncel Haberler “İstasyon Diyarbakır”, Meta, TOBB, ICC, Habitat Derneği, ve Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası iş birliği ile açıldı- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat