Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Dünün Reyting Sonuçları Belli Oldu: Hangi Programlar İlk Üçte Yer Aldı?

Ana Sayfa » Cumartesi Reyting Sonuçları » Dünün Reyting Sonuçları Belli Oldu: Hangi Programlar İlk Üçte Yer Aldı?
Google News Abone Ol

4 Mayıs perşembe reyting sonuçları: Dün akşamın televizyon yayınları arasındaki reyting yarışı, 4 Mayıs 2023 Perşembe günü sona erdi. Total, AB ve ABC sıralamaları her gün olduğu gibi belirlendi. Ekranlardaki birbirinden güzel diziler ve gündüz kuşağı programları, izleyicilere keyifli bir gece yaşattı. İzleyiciler, dün akşamın en çok izlenen programlarını merakla bekledi.

4 Mayıs Perşembe reyting sonuçlarına göre, Total kategorisinde birinci sırada Kanal D’de yayınlanan “Camdaki Kız” yer aldı. İkinci sırada Atv’de yayınlanan “Aldatmak” yer alırken, üçüncü sırada ise “Atv Ana Haber” programı yer aldı.

AB kategorisinde ise birinci sırada yine “Camdaki Kız” yer aldı. İkinci sırada “Aldatmak” programı yer alırken, üçüncü sırada ise “Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber” programı yer aldı.

4 Mayıs Perşembe Reyting sonuçları

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting nedir?

Reyting, televizyon programlarının izlenme oranlarının ölçüldüğü bir sistemdir. Bu sistem, bir TV programının kaç kişi tarafından izlendiğini ve bu izleyicilerin yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerini ölçerek, programların popülerliklerini ve tercih edilme oranlarını belirler. Reyting sonuçları, televizyon kanallarının program seçimleri, reklam fiyatları ve diğer kararlarına yön verir ve televizyon endüstrisinde önemli bir etkiye sahiptir

Dünün Reyting Sonuçları Belli Oldu: Hangi Programlar İlk Üçte Yer Aldı? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Nihat Tanrıkulu Ayakta  Alkışlandı- Güncel Haberler Antalya Büyükşehir Meclisi Toplandı- Güncel Haberler “Kitapların Gizli Yüreği” Sergisi Tekstil Park Sanat Galerisi’nde Ziyarete Açıldı- Güncel Haberler Redbull dansın nabzını tutuyor KO-MEK isteyen herkesin yanında- Güncel Haberler POCO M3 Pro 5G ‘Daha fazla hız, daha fazla her şey’ sloganıyla Türkiye’de satışa başladı- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat