Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Edremit Belediyesi Şehitlerini Ubutmuyor- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Edremit Belediyesi Şehitlerini Ubutmuyor- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Edremit Belediyesi 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü öncesi hazırlıklara başladı.

Edremit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından düzenli olarak bakımı gerçekleştirilen şehit mezarları müdürlüğe bağlı ekipler tarafından çiçeklendirildi. Şehitlik, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma gününün anlam ve önemine uygun şekilde hazırlandı.

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, “Bu vatan uğruna canını veren şehitlerimizi unutmuyoruz. Başta Başkomutanımız Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bu toprakları canıyla, kanıyla vatan yapan aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi bir kez daha saygı ve minnetle anıyoruz.” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Edremit Belediyesi Şehitlerini Ubutmuyor- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   

RASTGELE İÇERİKLER

GoDaddy, işletmelerin e-ticaret web sitelerinin arama sıralamasını iyileştirmelerine yardımcı olacak ipuçları paylaştı- Güncel Haberler Karantinada oyun tuzağı: Geçen yıl Türkiye’de 46.000 saldırı tespit edildi- Güncel Haberler Youtube fenomeninden ilk single- Güncel Haberler Lokman Çağırıcı’dan kitap hediyesi- Güncel Haberler AASSM yeni yılı renkli bir programla karşılıyor- Güncel Haberler Mahmut Görgen’den NUTUK projesi!- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat