Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Efsanevi Lee, Marka Yüzü Kenan Doğulu ile Yazın Enerjisini Yükseltiyor- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Magazin Haberleri » Efsanevi Lee, Marka Yüzü Kenan Doğulu ile Yazın Enerjisini Yükseltiyor- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Denim sektöründe yeniliklerin öncüsü Lee, marka yüzü Kenan Doğulu ile ses getiren iş birliğinin kampanya çekiminde koleksiyondaki rengarenk yazlık parçaları tanıtıyor.

 

Yaz sıcaklarında cool duruş ve yüksek konfordan ödün vermeyenler, Lee’nin rengarenk koleksiyonuyla yaz gardırobunu tamamlıyor. Su yeşili, mint, indigo, mercan, kum ve taş tonlarının hâkim olduğu logolu tişörtler yazın enerjik ruhunu ortaya çıkarırken günün her anına uyum sağlıyor. İlhamını 1950’lerin stil sahibi görünümlerinden alan açık yakalı, desenli gömlekler eğlenceli bir görünüm için kombin alternatifleri sunuyor.

 

“Lee for Future” sloganıyla yola çıkılan kampanyanın çekimleri, daha iyi bir gelecek için doğal kaynakların önemine vurgu yaparken markanın sürdürülebilirlik vaadine de atıfta bulunuyor. Kenan Doğulu’nun çekimlerde giydiği ince yazlık gömlekler tatil valizinin vazgeçilmezleri arasına girmeye hazırlanıyor. Rahat etmek isteyenlerin bir numaralı tercihi Extreme Motion jeanler, özel fit ve kalıpları ile gün boyu hareket özgürlüğü sağlarken, chino pantolonlar şık görünümlerin vazgeçilmez tamamlayıcısı oluyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Efsanevi Lee, Marka Yüzü Kenan Doğulu ile Yazın Enerjisini Yükseltiyor- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Bahar Toprak;

Bahar Toprak; 30 Mayıs 2023

RASTGELE İÇERİKLER

Erkekler Neden Bu Kadar Egolu? Taksim Sanat’ta ‘Farazi’ Buluşmaları Başladı- Güncel Haberler Deva’dan İktidara Zeytinlik Alanların Medenciliğe Açılması Tepkisi: ‘İktidar, zeytinlik alanların madencilik faaliyetlerine açılması kararından derhâl dönmeli’- Güncel Haberler Kaspersky internet çerezlerine yönelik siber güvenlik uyarılarını paylaşıyor- Güncel Haberler Aski Ekipleri Didim’in Altyapı Sorunlarına Noktayı Koyuyor- Güncel Haberler Simge Pınar ve Barış Demirel’i Buluşturan Şarkı Yayında: “Ay”- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat