Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Emre Kaya’dan kıpır kıpır bir eser daha geliyor- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Magazin Haberleri » Emre Kaya’dan kıpır kıpır bir eser daha geliyor- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Söz ve bestesi kendisine ait her eserinin sonuna kadar arkasında duran usta müzik adamı Emre Kaya, bu kez hareketli yeni bir şarkı ile yaza girmeye hazırlanıyor. Beste fabrikatörü kimliği ile  tanınan, birçok ünlü sanatçıya verdiği eserlerle de değer katan Emre Kaya. yeni şarkısı için usta aranjör Erhan Bayrak ile stüdyoya girdi.

 

Her projesi müzik dünyasının gündemini belirleyen ünlü popçu, yeni arabeskçi Emre Kaya,  2022 yılına damgasını vuracak kıpır kıpır bir eserle daha sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Birçok ünlü sanatçıya zirve yaptıran eserlerde imzası bulunan Emre Kaya, yeni eseri için ünlü aranjör Erhan Bayrak ile anlaştı.

 

Usta yorumuyla her telden eseri yüreklere dokunarak seslendirmesiyle zirve yolculuğunu sürdürürken beste fabrikatörü kimliğinden de taviz vermeyen Emre Kaya’nın adı ve sözleri sır gibi saklanan yeni eseri merakla bekleniyor.

 

Özellikle  pandemi yasaklarının kalkmasının ardından  yurt içi ve yurt dışında konserden konsere koşan sahnelerin aranan ismi Emre Kaya, bir yandan konserden konsere koştururken, diğer yandan söz ve müziği kendisine ait yeni eserini yaza yetiştirmek için ünlü aranjör Erhan Bayrak ile harıl harıl çalışıyor.

 

Ünlü aranjör Erhan Bayrak ile kol kola, omuz omuza fotoğrafıyla sosyal medya hesabından paylaşım yapan söz yazarı, besteci ve usta yorumcu Emre Kaya, paylaşımında,  “Her alanda müthiş bir iş disiplini ile çalışan, tek amacı o an yapmaya başladığı şarkıyı güçlü bir hit haline getirmek olan Erhan Bayrak ile çalışmak ayrı bir zevk. Sürekli yeni fikirlerle eserin bestecisini besleyen, zamanlama konusunda prensiplere sahip kıymetli dost” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Emre Kaya’dan kıpır kıpır bir eser daha geliyor- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Bahar Toprak;

Bahar Toprak; 30 Mayıs 2023

RASTGELE İÇERİKLER

Teknolojide e- atık dönüşümü- Güncel Haberler ‘‘KLONDIKE’’  Avrupa Prömiyerini 72. Berlin Uluslararası Film Festivali’nde Gerçekleştirdi- Güncel Haberler Beko, cihaza bağlı yaşayan hastalara elektrik desteğini Meclis’e taşıdı- Güncel Haberler Fandom’un 2.Sezon Fragmanı Yayınlandı!- Güncel Haberler Covid-19 beyni 10 yıl yaşlandırabiliyor! EÜ Hemşirelik Fakültesi’nde “Dünya Ruh Sağlığı Günü” dolasıyla farkındalık standı açıldı- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat