Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Etlik Anadolu Lisesi Yeni Spor Salonuna Kavuştu- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Etlik Anadolu Lisesi Yeni Spor Salonuna Kavuştu- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Keçiören Belediyesi tarafından ilçedeki Etlik Anadolu Lisesi’ne inşa edilen kapalı spor salonunun açılışı gerçekleştirildi. Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok açılış öncesinde öğrencilere hitaben yaptığı konuşmada, “Çocuklarımız, gençlerimiz iyi bir ortamda spor yapsın diye yeni tesisler yapıyoruz. Dün de Toygar Börekçi Ortaokulu’muzda spor tesisi açtık. Sizleri seviyoruz gençler. Her biriniz bir Türk bayrağısınız. Bayrağımızı yere düşürmeyeceksiniz. ”dedi.

 

Yeni neslin gerek fiziki gerekse teknolojik anlamda gelişmiş altyapıya sahip okul ve spor tesissilerinden faydalanma imkânına sahip oluklarını belirterek konuşmasını şöyle sürdürdü:

 

“Geleceğinizi şekillendireceğiniz zamanlardasınız. Biz de bu dönemlerden geçtik. 12 Eylül öncesi kuşağız. Tek derdimiz vatanımız, ülkemiz, milletimizdi. Sevdalarımızdı bunlar. Sizler de kitap okuyun, kendinizi geleceğe hazırlayın. ‘Ey Türk yüksel! Senin için yüksekliğin hududu yoktur, işte parola budur’ diyor gazi Mustafa Kemal Atatürk. Aynı zamanda sosyal medyadan da biraz uzak durun. Bizim zamanımızda yoktu. Faydanıza olacak şekilde kullanın. Arkadaşlarınızı iyi seçin. Önünüzdeki en önemli tuzak uyuşturucu. Bir dahası yok, dikkat edin. Geleceğiniz aydınlık, ülkünüz yüksek olsun. Yarınlar daha parlak ve aydınlıktır. Kendi millî menfaatlerini savunan, harp sanayisine sahip, onurlu bir Türkiye’yiz. Dik duran bir Türkiye olmanın bedellerini ödüyoruz.”

 

Başkan Altınok son 3 yılda gençlerin ücretsiz faydalanacağı birçok spor tesisi açtıklarını da kaydederek, “Keçiören’de çok sayıda spor tesisi yüzme havuzu var. 38 spor tesisi yaptık bunların tamamlıda ücretsiz. Sağlıklı yaşamın temeli spordur. Tesislerimiz gençlerimize kentimize Keçiören’e hayırlı olsun. Her biriniz bir değersiniz. Sizler içi güzel eserler güzel hizmetler yapmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.  

 

Altınok, konuşmasının ardından, AK Parti Keçiören İlçe Başkanı Zafer Çoktan, Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan Işık, belediye meclis üyeleri, öğrenci ve öğretmenlerle birlikte kurdele keserek spor salonu açılışını yaptı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Etlik Anadolu Lisesi Yeni Spor Salonuna Kavuştu- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Başkan Büyükakın: Başarının tek yolu çalışmak- Güncel Haberler TEKNOFEST Yarışmalarına Yurt Dışından Başvuru Süresi 31 Mart’a Uzatıldı- Güncel Haberler Hayatınızdaki Kişi Dünyanız Değil, Galaksinizdeki Bir Gezegen Olmalı- Güncel Haberler PC kullanıcılarının 22’si hala ömrünü dolduran Windows 7 işletim sistemini kullanıyor Rektör Hotar’dan Göreve Hazırız Mesajı- Güncel Haberler OPPO Daha Güvenli Bir Mobil Deneyim İçin AWS’yi Seçti- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat