Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

FMV Işık Okulları’ndan 23 Nisan’da Işıklı, coşkulu kutlama

Ana Sayfa » Kültür Sanat » FMV Işık Okulları’ndan 23 Nisan’da Işıklı, coşkulu kutlama
Google News Abone Ol

FMV Işık Okulları’ndan 23 Nisan’da Işıklı, coşkulu kutlama

 

FMV Işık Okulları öğrencileri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı yine birbirinden özel etkinliklerle kutluyor. Bu özel günde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı evlerinde arkadaşlarından uzakta kutlayan öğrencileri motive etmek, öğrencilerin ve ailelerinin 23 Nisan'ı keyifle ve coşkuyla geçirebilmeleri amacıyla Işık İlköğretim Okulları genelinde “Işığınla Dans Et” isimli bir dans yarışması gerçekleştirilecek. Öğrenciler, koreografisini kendileri hazırladıkları dans performanslarına dair videolarını okullarına ilettikten sonra ünlü oyuncular Ahu ve Suat Sungur, dans eğitmeni Aytunç Bentürk, sahne direktörü / koreograf Ozan Aydemir, dansçı, manken, oyuncu Hasan Yalnızoğlu ve dansçı, klasik bale eğitmeni Damla Ürk’ten oluşan komite, ön elemeyi gerçekleştirecek. 29 Nisan’da gerçekleşecek finalde ise Zoom ve Youtube canlı bağlantısıyla tüm Işıklıların Kahoot üzerinden gerçekleştirecekleri oylama ile ilk dörde girenler belli olacak.  

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için ayrıca Işık Marşı’nın animatik klip versiyonu da hazırlandı. Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk ile başlayan ve animasyon teknikleriyle zenginleştirilmiş klip, Işık renkleriyle süslendi.

 

23 Nisan kutlamalarında en minik Işıklılar da coşkularını eksik etmediler. FMV Işık Okulları’nın tüm yerleşkelerindeki anaokulları 23 Nisan için ‘’Rengârenk’’ ve ‘’Özgürlük’’ isimli 2 parça hazırladılar.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

FMV Işık Okulları’ndan 23 Nisan’da Işıklı, coşkulu kutlama - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   

RASTGELE İÇERİKLER

Uluslararası Distopya Kısa Film Festivali Bilgi Verici Söyleşilerle Devam Etti- Güncel Haberler Takım Elbise Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz? İBB Şehir Tiyatroları Aralık Ayında 1’i Yeni, 28 Oyunla Seyirciyle Buluşuyor- Güncel Haberler Zorlu PSM 9. Sezon Açılışını Dünyaca Ünlü Sanatçılarla Kutluyor- Güncel Haberler Osteoporoz En Çok Kadınları Etkiliyor!- Güncel Haberler Ölümcül Merdiven Kazalarına Karşı Dikkat Edilmesi Gerekenler- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat