Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Gençlik Meclisi destek arayışlarını sürdürüyorHedef Antalya’yı Avrupa’nın gençlikbaşkenti yapmak- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Gençlik Meclisi destek arayışlarını sürdürüyorHedef Antalya’yı Avrupa’nın gençlikbaşkenti yapmak- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Antalya Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi, Antalya’yı Avrupa’nın gençlik başkenti yapmak için çalışıyor. Bir süre önce bu proje için destek arayışına çıkan Gençlik Meclisi Başkanı Ozan Şükrü Kayapınar ve meclis üyeleri Alanya ve Gazipaşa’da temaslarda bulundu. 

 

Çalışmalarına Alanya’da devam eden Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi, Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi’ni ( ALKÜ ) ziyaret etti. ALKÜ Rektörü Prof. Dr. Ekrem Kalan ile bir araya gelen Gençlik Meclisi Başkanı Ozan Şükrü Kayapınar ve meclis üyeleri Antalya’nın 2025 yılında Avrupa Gençlik Başkenti unvanı alması için çalışma başlattıklarını söyledi. 

 

ALKÜ REKTÖRÜ’NDEN DESTEK SÖZÜ

Gençlik Meclis’in oluşumu, komisyonları ve çalışmaları hakkında Rektör Kalan’a bilgi veren Kayapınar, Kadına Şiddet ve Bağımlılık konusunda önemli çalışmalar başlattıklarını söyledi. Kayapınar, Özellikle Antalya’nın Avrupa’nın Gençlik Başkenti olması için başlattıkları projeye destek istediklerini söyledi. ALKÜ Rektörü Prof. Dr. Ekrem Kalan da Antalya’nın Avrupa’nın Gençlik Başkenti projesi başta olmak üzere diğer çalışmalara da ellerinden gelen desteği verecekleri söyledi. 

 

STK TEMSİLCİLERİ İLE TOPLANTI

Antalya Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi Alanya’daki ikinci buluşması STK ve siyasi parti temsilcileriyle oldu. Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Ek Hizmet Binası Salonu’nda yapılan toplantıda Gençlik Meclisinin çalışmaları hakkında bilgiler verildi. Daha sonra ilçede özellikle gençlerin karşılaştığı sorunlar, önümüzdeki süreçte hangi projelerin yapılabileceği konusunda görüş alış verişinde bulunuldu ve talepler alındı. Gençlik Meclisi Alanya Kent Konseyi’ni de ziyaret ederek birlikte yapılabilecek çalışmalar konusunda karşılıklı görüş alış verişinde bulundu. 

 

GAZIPAŞA ÇIKARMASI 

Antalya Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi, Gazipaşa’yı da ziyaret ederek bir dizi temaslarda bulundu. Gençlik Meclisi’nin ilçedeki ilk durağı Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Gazipaşa Şubesi oldu. Burada ADD Şube Başkanı Fehmi Tuncer ile bir araya gelen Gençlik Meclisi Üyeleri, Antalya hakkında bir süre karşılıklı fikir alışverişinde bulundu. 

 

OKULLARA MALZEME YARDIMI

Gençlik Meclisi’nin Gazipaşa temasları okul ziyaretleriyle devam etti. Akalan İlk-Ortaokulu, Av. Kemal Akça Mesleki ve Teknik Lisesi ile Muzkent İlk-Ortaokulu’na giden Meclis Üyeleri, buradaki öğrencilerle bir araya gelerek Futbol, Basketbol, Voleybol ve Hentbol Topu ile el çantası, antrenman yeleği ve Antalyaspor forması hediye etti. Akalan İlk-Ortaokulunda meclis üyeleriyle birlikte futbol sahasına inen Gençlik Meclisi Başkanı Ozan Şükrü Kayapınar, minik öğrencilerle futbol oynadı. 

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Gençlik Meclisi destek arayışlarını sürdürüyorHedef Antalya’yı Avrupa’nın gençlikbaşkenti yapmak- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Ezgizem’den Baby Shower partisi- Güncel Haberler Aromaterapi ve Uçucu Yağlar Genç yaşta alkol kullanımı beyinde hacim kaybına yol açıyor- Güncel Haberler Rasyonalitenin Farklı Yüzleri ilk kez Türkçede- Güncel Haberler Aydın Büyükşehir Belediyesi Bürokratları Tam Kadro Sahaya Çıktı- Güncel Haberler Vivo “Yerel Üretim” Y53s İle Çeçimler Daha Net, Oyunlar Daha Akıcı!- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Hudutsuz Sevda, Sakla Beni, Aldatmak! 7 Aralık Perşembe Reyting sonuçları şaşırtıyot! Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat