Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Gölcüklü Öğrenciler Ebru Sanatıyla Hünerlerini Sergiledi- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » Gölcüklü Öğrenciler Ebru Sanatıyla Hünerlerini Sergiledi- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Gölcük Belediyesi tarafından düzenlenen “Ders Zili Gölcük’te Sanat İçin Çalıyor” etkinlikleri, öğrencilerin Ebru sanatı ile tanıştığı eğitimlerle sona erdi.

 

Öğrencilerin 2021-2022 eğitim-öğretim yılının ilk tatil dönemini faydalı bir şekilde geçirmelerini sağlayacak “Ders Zili Gölcük’te Sanat İçin Çalıyor” etkinlikleri, öğrencileri Ebru sanatı ile tanıştırdı. Gölcük Belediyesi Sanat Galerisi’nde düzenlenen eğitime katılan öğrenciler, Cam, Çini ve Seramik Eğitmeni Meryem Cineviz’den Ebru sanatıyla ilgili bilgiler aldılar. Teorik bilgilerin ardından, eğitmenleri ile birlikte birbirinden güzel ebru örnekleri ortaya çıkardılar.

 

BAŞKAN SEZER ÖĞRENCİLERİN ESERLERİNİ İNCELEDİ

Eğitimlere katılarak öğrencilerin Ebru sanatı öğrenme heyecanına ortak olan Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, ortaya çıkan eserleri dikkatle inceledi. Karne tatilinde düzenlenen etkinliklerin öğrencilerin tatillerini faydalı geçirmelerini sağladığını belirten Başkan Sezer, “Kısa sürede Ebru yapımını öğrenerek başarılı çalışmalar ortaya koyan öğrencilerimizi tebrik ediyor, bir hafta süren etkinliklerde görev alan tüm öğrencilerimize ve eğitmenlerimize de çok teşekkür ediyorum. Sanat, kültür ve spor kenti olma hedefimiz ile geleceğimizin teminatı çocuklarımız ve gençlerimiz için etkinlik ve programlarımıza devam edeceğiz” dedi.

 

7 GÜN SÜREN SANAT ETKİNLİKLERİ SONA ERDİ

Gölcük Belediyesi tarafından düzenlenen ve 7 gün süren “Ders Zili Gölcük’te Sanat İçin Çalıyor” etkinlikleri, Ebru sanatı atölyesi ile sona erdi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Gölcüklü Öğrenciler Ebru Sanatıyla Hünerlerini Sergiledi- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

  Promosyon şemsiye

RASTGELE İÇERİKLER

Saray Belediyesi’nden 14 Mart Tıp Bayramı ziyareti- Güncel Haberler OPPO, HEVC Advance Patent Havuzu’na Lisans Veren Olarak Katıldı Aşk 1 Şey Değildir Sevgililer Günü’ne Özel Mudanya’da Sahnelendi – Güncel Haberler LEXUS ile Ayrıcalıklı Sohbetler’in Konuğu Can Çavuşoğlu- Güncel Haberler Kemalpaşa’da Tarıma Can Suyu- Güncel Haberler Kabusa Dönen Yolculuklar: Suç ve Ceza Yeni Sezonuyla National Geographic Ekranlarında

REYTING SONUÇLARI

20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı? Haftalık Reyting sonuçları 11-17 Eylül 2023 En çok İzlenen Diziler 16 Eylül Cumartesi Reyting sonuçları! Gönül Dağı mı, Kardeşlerim mi?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders Ankara Boşanma Avukatı Promosyon Şemsiye Nakliyat