Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Grand Hyatt İstanbul İZEV’li Gençleri Ağırladı- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Grand Hyatt İstanbul İZEV’li Gençleri Ağırladı- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Grand Hyatt İstanbul, Down Sendromlular Farkındalık haftası kapsamında İZEV’li gençleri ağırladı. Etkinlik kapsamında Down Sendromlu gençler, Şef İzzet Ayva ve Şef Onur Mehmet Yiğit’le birlikte cupcake süsledi ve eğlenceli bir gün geçirdi. 

 

Grand Hyatt İstanbul, Down Sendromlular Farkındalık haftasına özel bir etkinlik düzenledi. İstanbul Zihinsel Engelliler için Eğitim ve Dayanışma Vakfı (İZEV) iş birliğinde düzenlenen etkinlikle Down Sendromlu gençler, Şef İzzet Ayva ve Şef Onur Mehmet Yiğit’le birlikte cupcake süsledi. 

 

Toplumsal farkındalık alanında birçok özgün projeye imza atan İZEV ile birlikte bu keyifli etkinliğe ev sahipliği yapmaktan duydukları memnuniyeti dile getiren Grand Hyatt İstanbul Genel Müdürü Rufat Babayev, “Bir genetik farklılık olan Down Sendromu halen toplumun pek çok kesimi tarafından çok bilinmiyor maalesef. Bu nedenle Down Sendromlular Farkındalık haftasında gerçekleştirilen etkinlikler çok kıymetli. Down Sendromlu gençlerle keyifli bir gün geçirdik. Biz de Down Sendromu’na dikkat çeken böylesi bir etkinliğe ev sahipliği yaptığımız için çok mutluyuz” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Grand Hyatt İstanbul İZEV’li Gençleri Ağırladı- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Furkan Kızılay’ın Yeni Teklisi “İSTANBUL” Yayında- Güncel Haberler Keçiörenlilerin Memnuniyeti Yüzde Yüz Arttı- Güncel Haberler İşitme kaybının 8 işareti- Güncel Haberler Türkiye MotoFest’te Cem Adrian rüzgarı – Güncel Haberler Başkan Erkiş Saray’ın gururu kızçeleri ağırladı- Güncel Haberler Keleş: Zamları Geri Çek, Zulme Son Ver- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Hudutsuz Sevda, Sakla Beni, Aldatmak! 7 Aralık Perşembe Reyting sonuçları şaşırtıyot! Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat