Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Grand Hyatt İstanbul’da Tülin Şahin ile Sağlık ve Farkındalık Dolu Bir Gün- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Magazin Haberleri » Grand Hyatt İstanbul’da Tülin Şahin ile Sağlık ve Farkındalık Dolu Bir Gün- Güncel Haberler
Google News Abone Ol
Grand Hyatt İstanbul’da Tülin Şahin ile   Sağlık ve Farkındalık Dolu Bir Gün- Güncel Haberler

Grand Hyatt Istanbul, Global Wellness Day kapsamında Tülin Şahin ile bir etkinlik düzenledi. Etkinlikte misafirler; pilates, yoga, nefes ve farkındalık workshop’ları ile iyi hissettirecek bir gün geçirdi. 

 

 

İstanbul’un en önemli yaşam merkezlerinden Harbiye’de yer alan Grand Hyatt Istanbul, “Bir gün tüm yaşamınızı değiştirebilir” sloganıyla her yıl Haziran ayının ikinci cumartesi günü kutlanan Global Wellness Day’e özel bir etkinlik düzenledi. Tülin Şahin ile düzenlenen etkinlikte, pilates, yoga, nefes ve farkındalık çalışmaları gerçekleştirildi.

 

11 Haziran’da düzenlenen etkinlik Tülin Şahin’in “Yaşamın Kıymetini Bilmek” konuşmasıyla başladı. Ardından Anıl Yalmaz ile pilates ve Seyyah Yogi Burak Bozkurt ile yoga çalışması gerçekleştirildi. Zafer Altıntaş meditasyon, bolluk ve bereket, Gamze Şişik ise nefes çalışmasıyla katılımcılara hayata bakışlarını değiştirebilecekleri bambaşka bir kapı araladı. 

 

Hayatın her alanında ruhsal, zihinsel ve fiziki sağlığın önemine değinen Tülin Şahin “Bunu korumak için çok katı kurallara ihtiyacınız yok. Dengeli beslenme, dengeli fiziksel ve zihinsel aktiviteler bunun için yeterli. Herkese uygun tek bir yöntem olmadığını düşünüyorum. Kendinizi tanıyarak, ihtiyaçlarımızı bilerek geliştireceğiniz yöntemler size her kapıyı açmakta yardımcı olacaktır” dedi.

 

Türkiye’den başladı, bugün 170’den fazla ülkede kutlanıyor

 

Hiçbir ticari amaç gütmeyen, kendini iyi yaşamaya adamış gönüllüler tarafından hayata geçirilen Global Wellness Day, herkesi bir gün bile olsa “Nasıl daha sağlıklı ve iyi yaşarım?” düşüncesine yönlendirmek, hem bireyleri hem toplumu “İyi yaşam” konusunda bilinçlendirme amacı taşıyor. Dünya genelinde kabul gören Global Wellness Day, 2012 yılında dünyada iyi yaşamaya adanmış “ilk” gün olarak Türkiye’de kutlanmaya başlandı.

 

Bu özel güne olan ilginin her gecen gün artığını söyleyen Global Wellness Day Kurucusu Belgin Aksoy, “Global Wellness Day bugün 170’den fazla ülkede sadece ücretsiz etkinliklerle kutlanıyor ve insanların hayatında kalıcı bir değişimin ilk adımı olmaya devam ediyor. Bir Türk kadını olarak, Global Wellness Day’in tüm dünyada kutlanması için 11 yıl önce çıktığım bu yolda, bugün yarım milyar insana ulaşmış olmanın mutluluğunu yaşıyorum” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Grand Hyatt İstanbul’da Tülin Şahin ile Sağlık ve Farkındalık Dolu Bir Gün- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

“Tekinsiz” sergi izlenime açıldı- Güncel Haberler Yenişehir KİGEM kursiyerleri hayran bıraktı- Güncel Haberler Royal Canin Türkiye, geleceğin kadın veteriner hekimlerine STEM destekli yetkinlikler kazandırıyor- Güncel Haberler BM İklim Zirvesi’nde tütün ürünlerinin çevresel etkileri tartışıldı- Güncel Haberler Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yerli, millî ve insani değerler üzerine inşa edilmiş bir eğitim müfredatı, ülkemizi sahiliselamete taşıyacak yegâne yoldur- Güncel Haberler Yenidoğan Bebeklerde Emzirme Nasıl Olmalıdır?- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

25 Mayıs Perşembe Reyting sonuçları! Camdaki Kız, Yüz Yıllık Mucize, Gülcemal, Al Sancak, Gelsin Hayat Bildiği Gibi ve Survivor 23 Mayıs Salı Reyting sonuçları belli oldu! 22 Mayıs Pazartesi Reyting sonuçları Açıklandı mı? 21 Mayıs Pazar Reyting Sonuçları Merakla Bekleniyor!

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat