Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Gündemdeki Metaverse sadece arazi toplamaktan mı ibaret- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Teknoloji » Gündemdeki Metaverse sadece arazi toplamaktan mı ibaret- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

 Akfen Holding desteğiyle 3 ayda bir hazırlanan Strategy dergisinin 24’ncü sayısı yayınlandı.

 

Pandemi döneminde herkese açık tamamı, dijital ve ücretsiz olarak mobil cihazlara kolayca indirilebilen özelliğe sahip hale getirilen Strategy dergisinin yeni sayısında önemli konular yer alıyor. 

 

“Yarını bugünden okuyun” sloganıyla İngilizce ve Türkçe olarak hazırlanan Strategy dergisi, 24’ncü sayısının kapağına son dönemde Metaverse tanımıyla öne çıkan “Artırılmış Gerçeklik Evrenine Doğru” başlığını taşıdı. 

 

Derginin kapak haberinde, 2023 yılında dünya nüfusunun yüzde 25’ini etkilemesi beklenen artırılmış gerçeklik evrenindeki yeni gelişmeler, şu anda Türkiye’deki gündem haliyle “arazi satın alma” dışındaki temel kavramının anlatımıyla okuyucuya sunuluyor.

            

Dünyayı Değiştir” başlıklı haber dosyasında ise toplumların karşılanmamış ihtiyaçlarını karşılamak için kâr amacı da dâhil olmak üzere faaliyetlerini sürdüren Fortune tarafından oluşturulan listedeki 53 şirketin hikâyeleri konu ediliyor. 

 

Strategy dergisinde diğer bir önemli haber konusu olarak, Türkiye’nin Ekonomide Yeni Yol Haritası hakkında bilgiler sunulurken, resmi kurumlarının gelecek dönemdeki ekonomi politikalarına ilişkin hedef ve ipuçlarına yer veriliyor.

 

Strategy’nin nostalji sayfalarında Akfen Grubu tarafından sosyal sorumluluk 1999 yılında kurulan ve aradan geçen 23 yılda çocuk, genç ve kadınları odağına alarak eğitim ve sağlık alanında 30 bin kişiye ulaşan Türkiye İnsan Kaynakları, Eğitim ve Sağlık Vakfı’nın (TİKAV) hikayesi bulunuyor.

 

Strategy dergisine “Akdeniz’den Atlas Okyanusu’na Fas” yazısıyla Tarihçi ve Seyahat Danışmanı Saffet Emre Tonguç“Dijital İş Göçü ve Geleceğin İş Modelleri” yazısıyla TÜBİSAD Yönetim Kurulu Başkanı Levent Kızıltan, dünyayı etkisi altına alan merkeziyetsiz finans hareketi DEFİ hakkındaki yazısıyla Şant Manukyan ve e-ticaret sektöründeki gelişmeler hakkındaki yazısıyla da ETİD Yönetim Kurulu Başkanı Emre Ekmekçi katkı sağlıyor.

 

Strategy dergisi, Akfen Holding’in kurumsal internet sitesi akfen.com.tr adresi üzerindeki http://www.akfen.com.tr/strategy-dergisi linkinden ve Turkcell’in dergilik uygulamasından ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Gündemdeki Metaverse sadece arazi toplamaktan mı ibaret- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Dünyanın en tercih edilen mesleklerinden biri…- Güncel Haberler İnfodemi ve bilgi düzensizlikleriyle mücadele için açık erişim kitap hazırlandı- Güncel Haberler 20 Temmuz Çarşamba Reytingler; Seversin, MasterChef, Kara Tahta, Gizli Saklı Hangi Yapım Birinci? 150.000 dolar ödül havuzlu PUBG MOBILE Pro League Türkiye 2. Sezon heyecanı sürüyor- Güncel Haberler İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü ‘Okulumda Güçlü Adımlar’ Projesi Kapsamında Çalışmalarına Aralıksız Devam Ediyor- Güncel Haberler Burcu Biricik’ten Ateş Kuşları Göndermesi

  REYTING SONUÇLARI

  Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı? 3 Aralık 2023 Pazar Günü Reyting Sonuçları Açıklandı! Pazar Gecesi Ekranların Zirvesinde Hangi Programlar Var?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat