Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Haftalık Dizi Reytingleri | 13-19 Kasım 2023

Ana Sayfa » Haftalık reyting sonuçları » Haftalık Dizi Reytingleri | 13-19 Kasım 2023
Google News Abone Ol

13 Kasım 2023 Pazartesi ve 19 Kasım 2023 pazar haftasının en çok izlenen dizileri, haftalık dizi reytingleri belli oldu. Peki haftanın lideri kim? Bu hafta en çok izlenen dizi hangisi oldu? 

Haftalkık dizi reytingleri

13- 19 Kasım 2023 tarihleri arası, Gönül Dağı’ Total’de, ‘Kızılcık Şerbeti’ AB ve ABC1’de yine ilk sırada yer alırken TRT 1 ekranlarının iddialı yeni  dizilerinden ‘Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi’ ilk bölümüyle listelere iddialı bir giriş yapmayı başardı. Belli ki Gönül Dağı’nıda, Kızılcık Şerbeti’nide, Yalı Çapkını’nıda iddialı birçok yapımı zorlayacak.

haftalık dizi reytingleri

Haftalık Dizi Reytingleri

İşte geçen haftanın reyting karnesi:

TOTAL REYTİNG İLK 10

Total grupta haftalık dizi reyting sıralaması şöyle; grupta en çok izlenen dizi TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı oldu. İkinci sırada Kuruluş: Osman, üçüncü sırada ise Yalı Çapkını dizisi yer aldı. 

1 Gönül Dağı TRT 1 Cumartesi
2 Kuruluş: Osman ATV Çarşamba
3 Yalı Çapkını Star TV Cuma
4 Kızılcık Şerbeti Show TV Cuma
5 Teşkilat TRT 1 Pazar
6 Kardeşlerim ATV Cumartesi
7 Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi (Yeni Dizi) TRT 1 Pazartesi
8 Yargı Kanal D Pazar
9 Yabani FOX Salı
10 Hudutsuz Sevda FOX Perşembe

haftalık dizi reytingleri

AB REYTİNG İLK 10

AB grupta, haftalık dizi reytingleri sıralamasında, Kızılcık Şerbeti birinci sırada yer aldı. Yargı dizisi ikinci sırada yer alırken Gönül Dağı dizisi üçüncü sırada yer aldı. 

1 Kızılcık Şerbeti Show TV Cuma
2 Yargı Kanal D Pazar
3 Gönül Dağı TRT 1 Cumartesi
4 Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi (Yeni Dizi) TRT 1 Pazartesi
5 Kuruluş: Osman ATV Çarşamba
6 Ömer Star TV Pazartesi
7 Teşkilat TRT 1 Pazartesi
8 Yalı Çapkını Star TV Cuma
9 Aile Show TV Salı
10 Aldatmak ATV Perşembe

ABC1 REYTİNG İLK 10

Haftalık dizi reytingleri ABC1 reyting sıralamasına göre; Kızılcık Şerbeti dizisi birinci sırada yer alırken, Gönül Dağı dizisi ikinci sırada Yargı dizisi ise üçüncü sırada yer aldı.

1 Kızılcık Şerbeti Show TV Cuma
2 Gönül Dağı TRT 1 Cumartesi
3 Yargı Kanal D Pazar
4 Kuruluş: Osman ATV Çarşamba
5 Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi (Yeni Dizi) TRT 1 Pazartesi
6 Yalı Çapkını Star TV Cuma
7 Teşkilat TRT 1 Pazar
8 Ömer Star TV Pazartesi
9 Yabani FOX Salı
10 Hudutsuz Sevda FOX Perşembe

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting nedir?

Reyting, televizyon programlarının izlenme oranlarının ölçüldüğü bir sistemdir. Bu sistem, bir TV programının kaç kişi tarafından izlendiğini ve bu izleyicilerin yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerini ölçerek, programların popülerliklerini ve tercih edilme oranlarını belirler. Reyting sonuçları, televizyon kanallarının program seçimleri, reklam fiyatları ve diğer kararlarına yön verir ve televizyon endüstrisinde önemli bir etkiye sahiptir.

Haftalık Dizi Reytingleri | 13-19 Kasım 2023 - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Dijitalin kralı yüzde 57’lik oranla sosyal medya- Güncel Haberler Prof. Dr. Yüksel Altaş ve ekibinin toryum ve nadir toprak elementlerine yönelik projesine ödül- Güncel Haberler Türkiye’nin beklediği festival başlıyor- Güncel Haberler Simge İzmir ‘i karıştırdı!- Güncel Haberler Ebru Akel ve Fatih Ürek güzellik merkezi açtı – Güncel Haberler İmza için 10 saniye yeter- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı? 3 Aralık 2023 Pazar Günü Reyting Sonuçları Açıklandı! Pazar Gecesi Ekranların Zirvesinde Hangi Programlar Var? 2 Aralık Cumartesi Reyting sonuçları Televizyon Ekranlarında Heyecanlı Mücadele: 1 Aralık Reyting Sonuçları Belli Oldu!

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat