Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Haftalık Reyting sonuçları 11-17 Eylül 2023 En çok İzlenen Diziler

Ana Sayfa » Reyting » Haftalık reyting sonuçları » Haftalık Reyting sonuçları 11-17 Eylül 2023 En çok İzlenen Diziler
Google News Abone Ol

Eylül ayının gelmesi ile Tv kanallarının yeni dizi projeleri birbir yayın hayatına girmeye başladı. Bununla birlikte yeni sezonu başlayan dizilerde olunca onlarca iddialı dizi birbiriyle rekabet içine girdi. Bu sezon bir hayli iddialı ve kaliteli dizi, seyircinin gönlüne girebilmek için ekranlarda boy göstermeye başladı.

haftalık reyting sonuçları

11 Eylül 2023 pazartesi ile 17 Eylül 2023 pazar tarihleri arası en çok izlenen dizileri sizler için sıraladık.

11-17 eylül tarihleri arası haftanın en çok izlenen dizisi, star tv’de yeni sezonuna başlayan yalı çapkını dizisi oldu. Yalı çapkını 15 eylül cuma günü star tv ekranlarında yayınlanan bölümüyle haftanın en çok izlenen dizisi oldu.

11-17 eylül tarihleri arasında yayınlanan diziler arasında ikinci sırada TRT 1 ekranlarının sevilerek izlenen dizisi Gönül dağı var. Gönüldağı haftanın en çok izlenen ikinci dizisi oldu.

11 eylül pazartesi 17 eylül pazar günü yayınlanan diziler arasında en çok izlenen üçüncü dizi, atv ekranlarında cumartesi günü yayınlanan Kardeşlerim dizisi oldu.

Dördüncü sırada şov tv ekranlarının iddialı dizilerinden Kızılcık şerbeti var. Kızılcık şerbeti 15 eylül cuma günü Show tv ekranlarında yayınlandı dördüncü sırada yerini aldı.

Haftanın en çok izlenen beşinci dizisi Kanal D’nin yeni dizisi Dilek Taşı. Dilek taşı 14 eylül perşembe günü yayınlanan bölümüyle haftanın en çok izlenen beşinci dizisi oldu.

Haftanın en çok izlenen ilk on dizisi sıralamamızda altıncı sırada 14 Eylül Perşembe günü  Atv ekranlarında yeni bölümüyle yayınlanan Aldatmak dizisi yer aldı.

Yedinci sırada Ben Bu Cihana sığmazam, Sekizinci sırada Safir, dokuzuncu sırada Arka sokaklar, onuncu sırada ise Bambaşka Biri, dizisi yer aldı.

Haftalık Reyting sonuçları


Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting nedir?

Reyting, televizyon programlarının izlenme oranlarının ölçüldüğü bir sistemdir. Bu sistem, bir TV programının kaç kişi tarafından izlendiğini ve bu izleyicilerin yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerini ölçerek, programların popülerliklerini ve tercih edilme oranlarını belirler. Reyting sonuçları, televizyon kanallarının program seçimleri, reklam fiyatları ve diğer kararlarına yön verir ve televizyon endüstrisinde önemli bir etkiye sahiptir.

Haftalık Reyting sonuçları 11-17 Eylül 2023 En çok İzlenen Diziler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

İş Sanat’ın Youtube Kanalında “Ensemble Appassionata” ile Romantik Döneme Yolculuk- Güncel Haberler Türkiye’nin En Modern Deri İşleme Tesisi Uşak’ta Açıldı- Güncel Haberler Moleküler biyomühendislik, pandemide kilit rol oynadı- Güncel Haberler Dünyanın en büyük akıllı telefon fotoğrafçılık yarışması HUAWEI NEXT-IMAGE 2021 başladı- Güncel Haberler Blanc&Noir Eşsiz Piyano Resitaliyle Bilkent Sahne Ast’ta- Güncel Haberler Türkiye’de Toplumsal Cinsiyet ve Kadın Algısı Araştırması’nın 2022 Sonuçları Açıklandı- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat