Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Haftanın En Çok İzlenen Dizileri! 24-30 Temmuz Haftalık Dizi Reyting sıralaması

Ana Sayfa » Reyting » Haftalık reyting sonuçları » Haftanın En Çok İzlenen Dizileri! 24-30 Temmuz Haftalık Dizi Reyting sıralaması
Google News Abone Ol

Haftalık reyting sonuçları çıktı. 24 Temmuz pazartesi ile 30 Temmuz pazar, tarihleri arası haftanın en çok izlenen dizileri belli oldu!

en çok izlenen diziler

en çok izlenen diziler

Birbirinden iddialı diziler. siz izleyicilerin gönlüne girip daha fazla izlenebilmek için birbiriyle kapıştı. Haydi birlikte bakalım, geçen haftanın dizi reyting sıralamasına..

27 Temmuz perşembe akşamları TRT 1 ekranlarında yayınlanan ”Kendi düşen ağlamaz” dizisi, haftanın en çok iznelen dizisi oldu.

25 Temmuz salı gününün Kanal D ekranlarında yayınlanan ”DÖNENCE” dizisi haftanın en çok izlenen ikinci dizisi oldu.

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi ”Veda Mektubu” 24 Temmuz pazartesi yayınlanan bölümüyle haftanın en çok izlenen üçüncü dizisi oldu.

Fox Tv ekranlarının yeni dizilerinden olan”Ruhun duymaz” dizisi 24 temmuz pazartesi oynayan bölümü ile haftanın en çok izlenen dördüncü dizisi oldu.

TRT 1 ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi ”BENİM GÜZEL AİLEM” dizisi haftanın en çok izlenen beşinci dizisi oldu.

Geçen haftanın en çok izlenen beş dizisini sizler için sıraladık.

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting nedir?

Reyting, televizyon programlarının izlenme oranlarının ölçüldüğü bir sistemdir. Bu sistem, bir TV programının kaç kişi tarafından izlendiğini ve bu izleyicilerin yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerini ölçerek, programların popülerliklerini ve tercih edilme oranlarını belirler. Reyting sonuçları, televizyon kanallarının program seçimleri, reklam fiyatları ve diğer kararlarına yön verir ve televizyon endüstrisinde önemli bir etkiye sahiptir.

Haftanın En Çok İzlenen Dizileri! 24-30 Temmuz Haftalık Dizi Reyting sıralaması - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Aksa Doğalgaz // Doğal Gaz Aboneliğine 8 Taksit Fırsatı- Güncel Haberler İtfaiye’nin yeni binasında sona gelindi- Güncel Haberler İnsan – Doğa İlişkisi Üzerine 4 Film: “Kayıp Rüzgârlar” Evdeki malzemelerle organik oyun hamuru yapıyorlar- Güncel Haberler Kartepe’de Dolu Dolu 19 Mayıs- Güncel Haberler Haşereyle Mücadele Yaza Hazırlık- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat