Hakan Gence, Youtube programında bu hafta Kerem Bürsin’i ağırladı- Güncel Haberler

28.08.2021

0 Yorum

 Hakan Gence ile Sıkı Muhabbet programının bu haftaki konuğu olan ünlü oyuncu Kerem Bürsin, kariyer yolculuğunu, aşka bakışını, hayallerini ve hakkında bilinmeyenleri anlattı.

Hakan Gence, Youtube programında bu hafta Kerem Bürsin’i ağırladı- Güncel Haberler

 Hakan Gence ile Sıkı Muhabbet programının bu haftaki konuğu olan ünlü oyuncu Kerem Bürsin, kariyer yolculuğunu, aşka bakışını, hayallerini ve hakkında bilinmeyenleri anlattı. “Hayatımı yaşamak istiyorum. Kalıpların, bir kafesin içine girmek istemiyorum” diyen oyuncu, konu aşka gelince şunları söyledi: “Aşk olağanüstü bir şey. Bizi insan yapan şeylerden biri…” 

 

Bürsin, röportajın devamında kendini yakışıklı bulmadığını söyledi, “Ben jön değilim ve olmak istemiyorum” diye ekledi. Feminist olduğunu söyleyen Bürsin, bir reklam filminde kadın kılığına girdiği için aldığı eleştirileri de yanıtladı: “Benim pembe takım elbise veya gelinlik giymem hayatta neyi değiştirir? Bu tepki niçin!” 

 

‘Hakan Gence ile Sıkı Muhabbet’ her cuma saat 14.00’te yeni bölümüyle Hürriyet YouTube hesabında yayında. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yazar: BYZHA

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun        jakuzi   Tv yayın akışı  Araç proje İngilizce Kursu Bilgisayar takip programı Boyalı Polyester İplik

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ