Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Hazel, Yeni Şarkısını Dinleyicinin Beğenisine Sundu: “mesaj bırak”- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » Hazel, Yeni Şarkısını Dinleyicinin Beğenisine Sundu: “mesaj bırak”- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Rap müzik sahnesinin başarılı temsilcilerinden Hazel, yeni şarkısı “mesaj bırak”ı Universal Music Türkiye etiketiyle bugün yayımladı. Sözleri Hazel tarafından yazılan “mesaj bırak”ın prodüktörlüğünü Da Poet üstlendi. Enerji dolu ritmik beatleriyle dinleyiciyi kendine çekmeye hazırlanan şarkının sözleri de müzikseverlerde aynı etkiyi bırakmaya hazırlanıyor.

Türkçe rap müziğin başarılı kadın sanatçıları arasında gösterilen genç sanatçı, “mesaj bırak”ta kendinden emin, güçlü ve umursamaz bir kadın imajıyla karşımıza çıkıyor. Parçaya Onur Cabi yönetmenliğinde çekilen bir video klip eşlik ediyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Hazel, Yeni Şarkısını Dinleyicinin Beğenisine Sundu: “mesaj bırak”- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  “Cezaevi arazisi parka dönüştürülsün, Buca nefes alsın”- Güncel Haberler Bağlantılı Araç Teknolojisi Siber Saldırılara Karşı Korunmasız- Güncel Haberler Kemer’de Koray Avcı Rüzgarı Esti- Güncel Haberler Didim Belediyesi vatandaşların talebini yerine getirdi- Güncel Haberler Başkan Keleş: Bu Usulsüzlüğe Susmayacağız Hepsi Yargıya da Halka da Hesap Verecek- Güncel Haberler Halkın Sağlığı Gölbaşı Belediyesi’ne Emanet- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat