Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

HSBC, Beş Yıllık Yeni Bir Anlaşmayla Marsh İle İş Birliğini Genişletiyor- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Ekonomi » HSBC, Beş Yıllık Yeni Bir Anlaşmayla Marsh İle İş Birliğini Genişletiyor- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

HSBC, dünyanın lider sigorta brokeri ve risk danışmanı Marsh ile yeni bir broker anlaşması imzaladı. Yeni yapılan beş yıllık anlaşma ile 2010'da başlayan 11 yıllık bir ilişki pekiştirilmiş oldu.

 

Anlaşma; Fransa, Hong Kong, Çin, Meksika, Türkiye, İngiltere ve ABD dahil olmak üzere yedi pazarda kurumlar için geliştirilecek sigorta çözümlerini kapsıyor. 

 

Marsh, HSBC'nin ticari bankacılık müşterilerinin sigorta ihtiyaçlarını desteklemek üzere farklı sigortacılardan çözümler tedarik ederek, sabit kıymet, kaza ve diğer çeşitli risk transferi çözümleri dahil olmak üzere sigorta ürünleri için brokerlık görevi üstlenecek.

 

Anlaşmaya göre, HSBC ticari bankacılık müşterileri; HSBC portföyünde hali hazırda bulunmayan birinci sınıf sigorta ürünlerine erişebilecek.

 

Marsh Türkiye Eş CEO’su Yeşim Aksüt: “HSBC ile gerçekleşen yeni anlaşma ile işbirliğinin gelecek yıllara taşınmasından dolayı oldukça mutluyuz. Kurguladığımız başarılı işbirlikçi  modelimiz ve enerjimizle birlikte HSBC müşterilerinin risklerini en doğru şekilde kapsayan sigorta ve risk danışmanlığı çözümleri sunmayı hedefliyoruz.”

 

HSBC Life Global Uluslararası ve Ortaklıklar Başkanı Eric Emore: “Marsh ile yaptığımız bu anlaşmanın müşterilerimize daha kapsamlı bir hizmet ve ürün paketi sunacağından ve sınıfının en iyisi olan sigorta çözümleri sunacağından eminiz. İlişkimizi sürdürmek ve genişletmek için heyecanlıyız.”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

HSBC, Beş Yıllık Yeni Bir Anlaşmayla Marsh İle İş Birliğini Genişletiyor- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Dr. Adem İriç’in ‘Pazarlamanın Şifreleri’ kitabı tüm kitapçılarda- Güncel Haberler Facebook üzerinden gerçekleştirilen dokuz dolandırıcılık yöntemi- Güncel Haberler Rekolte kaybını önlemek için Akdeniz Meyve Sineği ile bölgesel mücadele çağrısı- Güncel Haberler Zorlu PSM’de Bu Hafta; 11-17 Ocak- Güncel Haberler Büyük Taarruz ’un 100. Yılı Kutlamaları Başlıyor- Güncel Haberler Retro-Dijital Tasarımlı Akıllı Saat Amazfit Neo Vodafone’da- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Hudutsuz Sevda, Sakla Beni, Aldatmak! 7 Aralık Perşembe Reyting sonuçları şaşırtıyot! Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat