Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Hürriyet Bizimle izleyicilerini bu hafta Burak Akkul’un hikayeleri ile ilginç bir yolculuğa çıkardı- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » Hürriyet Bizimle izleyicilerini bu hafta Burak Akkul’un hikayeleri ile ilginç bir yolculuğa çıkardı- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Fulya Soybaş’ın moderatörlüğünde hazırlanan ‘Hürriyet Bizimle’ Youtube programının bu haftaki konuğu ‘Çok Gezenti Bizim Ora’ kitabını okuyucuyla buluşturan Burak Akkul oldu.

Her hafta Youtube kanalında yayınlanan ‘Hürriyet Bizimle’ programının bu haftaki konuğu seyahat hikayelerini, eğlenceli ve akıcı bir anlatımla ‘Çok Gezenti Bizim Ora’ kitabına dönüştüren Burak Akkul oldu.

Bugüne dek dünyanın pek çok ülkesinde iz bırakan Burak Akkul Hürriyet Kitap etiketiyle yayımlanan yeni seyahat kitabı ‘Çok Gezenti Bizim Ora’ ile okuyucusunu bu kez Türkiye’de bir yolculuğa çıkarıyor. Gezdiği onlarca ülkeden sonra rotasını en iyi bildiği yere; ülkesine çeviren Burak Akkul, herkesin gezdiği gibi gezdiğini ve bu sayede samimiyetten uzaklaşmadan seyahat notları tuttuğunu ve bunun bir an paylaşımı olduğunu ifade etti.

 

‘’Gezin, bilin ve yine en çok bizim ülkeyi sevin! Ama dünyayı da bilerek yapın bunu. Bir fanatik olarak yapmayın. Bilinçli bir vatandaş olarak yapın. Yaşadığınız gezegeni ve ‘insan’ olarak gelişiminizi seven sayan biri olarak yapın’’ diyen Akkul kitabına bir gezgin ile bir turist arasındaki farkı anlatarak başladığını söyledi. 

 

Gezgin olmayı gittiği yerden alıp karakterine katmak olarak tanımlayan Burak Akkul Fulya Soybaş’ın sorularını içtenlikle yanıtlarken kitapta daha çok yer verdiği yerlerin kendisinin de daha çok sevdiği rotalar olduğunu itiraf etti.

 

İstanbul’da gezgin olamadığını da söyleyen Akkul Kapadokya’nın dünyada benzeri olmadığını,

Nevşehir, Hatay, Kırklareli ve İzmir’i daha detaylı anlattığını ve Göbeklitepe’ye ait ilginç detayları da kitabın sayfalarına taşıdığından bahsetti. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Hürriyet Bizimle izleyicilerini bu hafta Burak Akkul’un hikayeleri ile ilginç bir yolculuğa çıkardı- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

AKM’de 24-30 Ekim Haftası Etkinlikleri- Güncel Haberler Identify Türkiye ve TSPB “KYC ve Güvenlik” Eğitimlerine Başladı- Güncel Haberler Akıllı telefonlar liste başı, TV ekranları büyüyor, gaming ürünler yükselişte- Güncel Haberler Mustafa Ceceli, Türkiye MotoFest Konserleri’nde sahnede – Güncel Haberler Pirelli Elect’e İspanya’dan En İyi Teknolojik İnovasyon Ödülü- Güncel Haberler Şair Ruhlu Çankayalılar Yarıştı- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat