Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

İbrahim Selim ile Quiz Night Zorlu PSM’de Yarışmacılarla Buluşuyor!- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » İbrahim Selim ile Quiz Night Zorlu PSM’de Yarışmacılarla Buluşuyor!- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

İbrahim Selim, çok sevilen eğlenceli yarışma formatı Quiz Night’a yeniden başlıyor. Sanat, genel kültür, spor, tarih ve daha pek çok alanda soruların sorulduğu, kazananların sürpriz hediyelerle ödüllendirileceği İbrahim Selim ile Quiz Night sezon boyunca Zorlu PSM touché’de düzenlenecek.

 

İbrahim Selim ile Quiz Night yeniden sahalara dönüyor! Zorlu PSM touché’nin samimi atmosferinde sezon boyunca düzenlenecek ve eğlenceli soruların bilgi dolu cevaplarını arayacak program İbrahim Selim ile Quiz Night’a arkadaş grupları ekip kurarak katılabilecek ve bilgilerini test edebilecek.

 

Yarışmacıların, İbrahim Selim’in sahnede kendilerine sorduğu sorulara, verilen süre içinde cevap vermeye çalışacakları ve kazanan ilk üç gruba sürpriz hediyelerin verileceği İbrahim Selim ile Quiz Night, yarışmacılarını sezon boyunca Zorlu PSM’de touche’de ağırlayacak. Eğlence dolu anları izlemek isteyenler programa ayrıca Zorlu PSM YouTube kanalından da erişebilecek.

 

İlk iki programının biletleri tükenen İbrahim Selim ile Quiz Night’ın 17 Kasım biletleri passo’de satışta.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

İbrahim Selim ile Quiz Night Zorlu PSM’de Yarışmacılarla Buluşuyor!- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   

RASTGELE İÇERİKLER

Öğrenciler Su Altı Canlılarını Deniz Dünyası’nda Öğreniyor- Güncel Haberler Bosch, hidrojen elektrolizi için bileşenler geliştirecek- Güncel Haberler YENEROĞLU: ‘Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem, Türkiye’nin geleceğe dair umudunun ve inancının en bariz göstergesi’- Güncel Haberler Uzmanından ‘Diz Kapağı Gevşekliği’ Uyarısı; Dizden ve Eklemden Gelen Sese Dikkat- Güncel Haberler Tamer Karaateş, “Dön Dünya”yla müzik dünyasında iddialı- Güncel Haberler Erken Teşhisle Rahim Ağzı Kanserinin Tedavisi Mümkün- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat