Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

İFOD 2022-2023 Fotoğraf Sezonunu Çok Özel Bir Etkinlikle Açtı- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » İFOD 2022-2023 Fotoğraf Sezonunu Çok Özel Bir Etkinlikle Açtı- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Bu özel akşamda İzmir Fotoğraf Sanatı Derneği,  Onur Üyesi ve duayen fotoğraf sanatçısı Sn. Yusuf TUVİ’ninEczacıbaşı Fotoğraf Sanatçıları Dizisinin 12. eseri "Yusuf Tuvi Retrospektifi"nin tanıtımını ve imza gününü Fransız Kültür Merkezi'nde gerçekleştirdi. 

 

Fransız Kültür Merkezi bahçesinde gerçekleşen sezon açılış kokteyli ve imza etkinliğine İFOD Üyeleri başta olmak üzere pek çok sanat sever katıldı.

 

Kokteylin ardından Yusuf TUVİ' nin ilham veren fotoğraflarından oluşan Yusuf Tuvi Retrospektifi izlendi.

 

İFOD Yönetim Kurulu Başkanı Seda ŞENGÖK duayen fotoğrafçı ile bir röportaj gerçekleştirdi. Yusuf TUVİ röportajında, 45 yıllık fotoğraf serüveninden ve anılarından bahsetti. Genç fotoğrafçılara bilgi ve birikimini aktararak tavsiyelerde bulundu.

 

İFOD Yönetim Kurulu Başkanı Seda ŞENGÖK, organizasyonun sonunda, yeni sezonda Belediyelerle ve diğer sivil toplum kuruluşlarıyla ortak fotoğraf projeleri üretmeye, proje sergileriyle İzmir’in kültürel belleğine katlı sağlamaya devam edeceklerini iletti. Temel ve ileri düzey fotoğraf seminerleri ve özel atölyelerle  meraklı sanatseverlere derneklerinin kucak açtığını, yeni sezonda düzenlenecek fotoğraf gezileri ile de dostluk ve fotoğrafı harmanlayacaklarını söyledi.

 

Yusuf Tuvi ve Seda Şengök; 2022-2023 fotoğraf sezonunun başarılarla dolu geçmesini dileyerek etkinliği sonlandırdılar.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

İFOD 2022-2023 Fotoğraf Sezonunu Çok Özel Bir Etkinlikle Açtı- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   

RASTGELE İÇERİKLER

14 Şubat’ta 14 Çift Mutluluğa “Evet” Dedi- Güncel Haberler Bu Tatil Çok Güzel Olacak- Güncel Haberler İnci Holding iştiraki ISM Minibar’ın Ar-Ge Merkezi Bakanlık Tescilini Aldı- Güncel Haberler TEKSMER döngüsel ekonomi tabanlı, Tübitak destekli Ar-Ge projelerinin çıktılarını paylaştı- Güncel Haberler Abdi İbrahim Otsuka, sosyal medya kullanıcılarına ‘Öyle Söyleme!’ diyecek- Güncel Haberler Microsoft Teams Essentials ile küçük ve orta ölçekli işletmelerin hibrit çalışma kası güçlenecek- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat