Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

“İkinci seans AEEP” vizyona girmek için gün sayıyor!- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » “İkinci seans AEEP” vizyona girmek için gün sayıyor!- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Türkiye'nin korku ve gerilim temalı ilk üçleme film projesinde;

 

Hann Yapım'ın Türkiye'de ilk kez gerçekleştirdiği 60'ar dakikalık korku ve gerilim temalı üçleme film projesinde; ilk film "İlk Seans NMSM"nin ardından projenin ikinci filmi olan "İkinci seans AEEP" vizyona girmek için gün sayıyor.

 

Hann Yapım'ın bir ilke imza atarak gerçekleştirdiği 60'ar dakikalık korku ve gerilim temalı üçleme film projesinde; "İlk Seans NMSM"nin ardından projenin ikinci filmi "İkinci Seans: AEEP" 27 Mayıs Cuma günü sinemaseverlerle buluşuyor.

 

Türkiye’de ilk defa gerçekleştirilen korku-gerilim konsepti, bilimsel gerçeklere dayanarak çoklu fobi sendromu yaşayan insanların hayatlarının nasıl zindan olabileceğini beyaz perdeye aktarıyor. Yalnızca 14 gün vizyonda kalacak olan film izleyicilere daha önce eşi görülmemiş bir deneyim sunuyor. Proje tasarımı Onur Aşa’ya ait olan serinin ikinci filmi AEEP’de hayatı boyunca travmalardan kaynaklı fobileriyle mücadele etmek zorunda kalan Demet’in (Güler Aşık) korkuları ve kabusları anlatılıyor. Filmin ismi, hikayede yer alan fobilerin baş harflerinden oluşuyor. Gökhan Murat Toktamışoğlu’nun yönetmen koltuğunda oturduğu korku dolu atmosferiyle izleyiciyi derinden etkileyecek filmde, Ablutofobi (yıkanma korkusu), Emetofobi (kusma korkusu), Eizoptrofobi (ayna korkusu) ve Pedofobi (çocuk korkusu) işleniyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

“İkinci seans AEEP” vizyona girmek için gün sayıyor!- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Ünlü Piyanistler Beylikdüzü’nü büyüledi- Güncel Haberler Üniversite Öğrencisi Binlerce Genç TEKNOFEST Teknoloji Yarışmalarında Yarışıyor- Güncel Haberler 2. Korkut Ata Türk Dünyası Film Festivali başladı- Güncel Haberler NVIDIA, Yeni GeForce Dizüstü ve Masaüstü Bilgisayarlar, GeForce NOW Ortakları ve Yaratıcılar için Omniverse ile Büyüyor- Güncel Haberler Huzursuz Bağırsak Sendromu FODMAP Diyeti ile Tedavi Edilebilir mi?- Güncel Haberler Usta Oyuncular Yeni Gain Dizisi Cezailer İçin Gerçekleştirilen Basın Lansmanında Buluştu- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Hudutsuz Sevda, Sakla Beni, Aldatmak! 7 Aralık Perşembe Reyting sonuçları şaşırtıyot! Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat