Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Inoliva’ya yeni genel müdür- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Inoliva’ya yeni genel müdür- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Türkiye'de, ilk patentli lipozom teknolojisine sahip yeni nesil vitamin ve gıda takviye üreticisi Inoliva’nın genel müdürlüğüne sektörün deneyimli ismi Aslı Biçer getirildi. Şubat ayı itibariyle görevine başlayan Aslı Biçer, kişisel bakım, tüketici sağlığı ve pazarlama alanında 20 yılı aşkın tecrübeye sahip.

 

YAŞAMIN korunmasına katkıda bulunacak yenilikçi ürünleri toplum sağlığı hizmetine sunmak amacıyla gıda takviyesi sektöründe faaliyet gösteren Inoliva’da genel müdürlük görevini, sektörde 20 yılı aşkın tecrübesi bulunan Aslı Biçer üstlendi. 

 

Şubat 2019 tarihinde kurulan Inoliva, tüketici sağlığı pazarında biyoyararlanımı ve etkinliği en üst düzeye çıkaran lokomotif markası Lipozone'un yanı sıra Çinkopast ve Hepoliva adlı farklı yenilikçi tekonolojilere sahip markalarıyla kısa zamanda adını duyurdu.

 

Sağlık sektöründeki uluslararası bilgi ve birikimini, inovatif sağlık ürünlerine dönüştüren Inoliva, insanların sağlıklı, enerjik ve mutlu bir yaşam sürmelerine destek olma amacıyla faaliyet gösteriyor. Geçen yıl Abdi İbrahim tarafından yüzde 90’ı satın alınan Inoliva, yenilikçi ürünleriyle gıda takviyesi pazarında Türkiye’nin lideri olmayı hedefliyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Inoliva’ya yeni genel müdür- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   

RASTGELE İÇERİKLER

Mine Tugay Anlatıyor: “… Çünkü Dünya Bizim Evimiz” – Güncel Haberler Audi “quattro-unbound” ile Contemporary Istanbul’da- Güncel Haberler Rainer Werner Fassbinder İstanbul Modern Sinema’da Değerli Öğretmenim Programı ile öğretmen ve öğrencilerin hayatına değer katmaya devam ediyor- Güncel Haberler İzmir Akıllı İhbar Sistemi ile daha güvende- Güncel Haberler Kripto Paralarda Tepki Zamanı- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat