İyilik Dizisi Final Tarihi Öne Alındı!

05.01.2023

0 Yorum

İyilik dizisi final tarihi 13 Ocak 2023 olarak değişti. Böylece dizi 2. Sezon 27. Bölümüyle birlikte ekranlara veda edecek.

İyilik Dizisi Final Tarihi Öne Alındı!

Fox TV kanalında yayınlanarak bir kesim tarafından ilgiyle izlendiği halde reytinglerde istediği sonuçları alamayan İyilik dizisi final tarihi değişti. Daha önce yapılan açıklamada 30. Bölümde final yapacağı belirtilen dizinin daha erken bitirileceği açıklandı.

İyilik Dizisi Final Yapıyor

Başrollerinde İsmail Demirci, Sera Kutlubey ve Hatice Şendil ile birlikte Perihan Savaşı buluşturan İyilik dizisi 2. Sezon 30. Bölümde final yapma kararı almıştı. Medyapım tarafından izleyici karşısına çıkan İyilik dizisi en son 25. Bölümüyle ekranlara gelmiş ve 6 Ocak 2023 Perşembe günü 26. Bölümü yayınlanacaktır.

İyilik Dizisi Final Tarihi

Fox TV de dahil olmak üzere pek çok kanalda yeni projeler başlatılırken, beklenen ilgiyi göremeyen ve artık maliyetlerini karşılayamayan diziler sonlandırılıyor. Final yapan diziler kervanına katılan son dizi ise İyilik dizisi olarak kayıtlara geçti.

Daha önce 3 Şubat 2023 tarihinde yayınlanacak olan 30. Bölümüyle final yapacak olan İyilik dizisi final tarihi 13 Ocak 2023 olarak değişti. Böylece dizi 2. Sezon 27. Bölümüyle birlikte ekranlara veda edecek.

 

 

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ