Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

İyilik Korosu TEGV’li çocuklar için sahnede- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » İyilik Korosu TEGV’li çocuklar için sahnede- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

İyilik Korosu bu kez eğitim için sahnede. Yaptıkları çalışmaların ardından “İyilik Korosu” ismiyle anılmaya başlanan Ankaralı müzik topluluğu Türk Hafif Müziği Korosu 22 Ekim Cumartesi akşamı saat 20.30’da Yeditepe Üniversitesi İnan Kıraç Oditoryumu’nda gerçekleştirecekleri konserin gelirini Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’na (TEGV) bağışlayacak. Konserden elde edilecek gelirle TEGV’li çocukların eğitimlerine destek olunacak.

 

Yaptıkları yardım konserlerinin ardından “İyilik Korosu” ismiyle anılmaya başlanan Ankaralı müzik topluluğu Türk Hafif Müziği Korosu, bu kez eğitime destek için sahnede olacak. Ayhan Tekin Orkestrası Eşliğinde ve Dilek Tekin yönetiminde 2017 yılında bir araya gelen Türk Hafif Müziği Korosu, konser gelirini 1995 yılından bu yana 3 milyondan fazla çocuğa nitelikli eğitim desteği sağlayan Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’na (TEGV) bağışlayacak. Konser, 22 Ekim Cumartesi akşamı saat 20.30’da başlayacak. Yeditepe Üniversitesi İnan Kıraç Oditoryumu’nda gerçekleşecek konserden elde edilen gelirle TEGV’li çocukların eğitim giderlerine destek olunacak.

 

“Sosyal sorumluluk bilincini geliştirmek en büyük mutluluğumuz”

Sivil toplum kuruluşlarıyla ortak çalışmalara imza atarak pek çok yardım konseri düzenleyen koro, “Yeni iyiliklerde buluşmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz” diyor. Ankara’nın önemli sahnelerinde, eğlenceli konserlere imza atan grup üyeleri, şunları söylüyor:

 

“Biz şarkı söylemeyi seven, amatör bir koroyuz. Amacımız hem kendimiz hem de gelen izleyicilerimizin keyif alması ve toplumsal dayanışmanın vermiş olduğu birlik ve beraberlik duygusunu çoğaltmak. Bilet satışlarından elde edilen her kuruş mutlaka bir sosyal yardım projesine aktarılıyor. Sosyal sorumluluk bilincini geliştirmek adına bir araya gelmek en büyük mutluluğumuz. Hayatın zorluklarına birlikte omuz vereceğiz.”

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

İyilik Korosu TEGV’li çocuklar için sahnede- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Ana Shine: “İlham” Hayatın İçinde! – Güncel Haberler Ege ve Akdeniz’de Türk Şirketlerinin Pazar Payı Yükseliyor- Güncel Haberler Pokémon GO ve Amazon’s Prime Gaming bir araya gelerek Amazon Prime üyelerine heyecan verici ödüller sunuyor- Güncel Haberler İzmir’in İlk “KadınBelediyesi” Çiğli’de Açıldı- Güncel Haberler İzmir’in Breaking rehberi “Dance City Guide” yayında- Güncel Haberler Muhasebe ve denetim Z Kuşağı’na yepyeni iş fırsatları sunuyor- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı? 3 Aralık 2023 Pazar Günü Reyting Sonuçları Açıklandı! Pazar Gecesi Ekranların Zirvesinde Hangi Programlar Var? 2 Aralık Cumartesi Reyting sonuçları Televizyon Ekranlarında Heyecanlı Mücadele: 1 Aralık Reyting Sonuçları Belli Oldu!

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat