İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin bu uygulamalarına AK Parti İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar, “bu neyin intikamı?” diyerek tepki gösterdi.- Güncel Haberler

30.03.2022

0 Yorum

Menemen Belediyesi’nin AK Partiye geçmesini hazmedemeyen İzmir Büyükşehir Belediyesi, AK Partili belediyeye yapmadığını bırakmadı.

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin bu uygulamalarına AK Parti İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar, “bu neyin intikamı?” diyerek tepki gösterdi.- Güncel Haberler

Menemen Belediyesi’nin AK Partiye geçmesini hazmedemeyen İzmir Büyükşehir Belediyesi, AK Partili belediyeye yapmadığını bırakmadı. İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin bu uygulamalarına AK Parti İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar, “bu neyin intikamı?” diyerek tepki gösterdi.

 

AK Partili Belediye Başkanı Aydın Pehlivan göreve gelince daha önce hibe ettiği ikinci el kıyafetleri geri alan, 5 adet oyun parkını da iade edilmesini isteyen Büyükşehir Belediyesi, Menemen Belediyesi’nin kullandığı İZSU’ya ait şişeleme fabrikasının kirasını 200 bin liradan 960 bin liraya yükselterek yüzde 400’e yakın zam yaptı.

 

Konu ile ilgili olarak açıklama yapan AK Parti İzmir Milletvekili ve Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Yaşar Kırkpınar, “Sırada hangi ilçe var iş nereye varacak merakla bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

 

AK Parti İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Menemen Belediyesi ile ilgili almış olduğu kararları ve uygulamalarını eleştirdi.  Kırkpınar, “Asli işlerini yürütemeyen CHP'li İzmir Büyükşehir Belediyesinin İzmir ve İzmirlilere hizmet anlayışını bir kez daha görmüş olduk. ‘Ben Flamingolarında başkanıyım’ diyen Soyer’in bu tutum ve eylemiyle bırakın hizmet etmeyi şov yapmaktan öteye gidemediğini kanıtlamış oldu. İşte CHP’nin belediyecilik anlayışı budur” dedi.

 

Yapılan tüm engellemelere rağmen AK Parti olarak dün olduğu gibi bugün ve bugünden sonra da başta İzmir olmak üzere, Menemen halkına hizmet etmeye devam edeceklerini belirten Kırkpınar, “Onlar ne yaparlarsa yapsınlar; Biz AK Parti olarak hem İzmir’imize hem de Menemen ilçemize gerek merkezi yatırımlarla gerekse AK Belediyecilik anlayışı ile hizmet etmeye devam edeceğiz. Kıyafet yardımını kesip, oyun parklarını söken ve şişeleme fabrikasının kira bedelini yükselten sözde sosyal demokrat İzmir Büyükşehir Belediyesinin hangi ilçemize ambargo uygulayacağını meraka bekliyoruz” diye konuştu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ