Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

İzmit Sanayi Mahallesinde Altyapı Sonrası Üstyapı Da Tamam- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » İzmit Sanayi Mahallesinde Altyapı Sonrası Üstyapı Da Tamam- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğü, İzmit ilçesi Sanayi Mahallesinde altyapı sonrası gerçekleştirdiği üstyapı çalışmalarını tamamladı. Çalışmalar kapsamında asfalt, asfalt yama, parke ve kaldırım çalışmaları yapıldı.

YATIRIMLAR DEVAM EDİYOR

İSU Genel Müdürlüğü Kocaeli genelinde yatırım programı kapsamında altyapı ve üstyapı çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor. Küresel ısınma ile birlikte yaşanan iklim değişikliğine karşı birçok projeyi hayata geçiren İSU, ayrıca kesintisiz ve sağlıklı altyapı için yatırımlarını sürdürüyor. Altyapı çalışması gerçekleştirdiği bölgelerde bozulan yolların üstyapı çalışmaları da gerçekleştiren İSU Genel Müdürlüğü, çalışma yaptığı bölgenin modern bir çehreye kavuşmasını sağlıyor.

SANAYİ MAHALLESİNDE ÜSTYAPI TAMAMLANDI

İzmit İlçesi Sanayi Mahallesi’nde altyapı çalışmaları sonrası gerçekleştirilen üstyapı kapsamında 3 sokakta üstyapı çalışmaları tamamlandı. Korkmazlar sokakta 406 ton asfalt yama ve 740 metrekare parke imalatıyla birlikte 61 metrekare kaldırım çalışması yapıldı. Hayrettin Uzun sokakta gerçekleştirilen altyapı çalışmalarında bozulan yollar için 490 ton asfalt serimi ile birlikte Seyitoğlu sokakta 1619 metrekare parke ve 561 metrekare kaldırım imalatı gerçekleştirildi.

MODERN ÇEHREYE KAVUŞUYOR

Altyapı çalışmaları sonrası toprağın oturma sürecinin tamamlanmasıyla birlikte cadde ve sokaklarda asfalt ve parke çalışmaları gerçekleştiriyor. Altyapı sonrası üstyapı çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte bölge ve çevre halkı modern ve kaliteli bir çehreye kavuşuyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

İzmit Sanayi Mahallesinde Altyapı Sonrası Üstyapı Da Tamam- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Çocuklarda ve ergenlerde dürtü kontrolü nasıl sağlanmalı?- Güncel Haberler Yaşamak Mı Yoksa Ölmek Mi? gala yapacak- Güncel Haberler CHP İzmir Milletvekili Av. Sevda Erdan Kılıç: “Rantçı AKP, elini Çeşme’den çek!”- Güncel Haberler Âşık Veysel Keçiören’de Kendi Türküleriyle Anıldı- Güncel Haberler Türkiye’nin Efsane İsimleri ‘Efsaneler’ Galasında Bir Araya Geldi- Güncel Haberler OPPO, A Serisi’nin Ultra Akıllısı A55’i Piyasaya Sundu- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat