Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Jolly Joker Alaçatı Yıldız Yağmuru ile Yeniden Kapılarını Açıyor- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Magazin Haberleri » Jolly Joker Alaçatı Yıldız Yağmuru ile Yeniden Kapılarını Açıyor- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Canlı müziğin vazgeçilmez adresi Jolly Joker, Temmuz ayından itibaren müzikal yolculuğuna kaldığı yerden devam ediyor. Jolly Joker Alaçatı, 7 Temmuz’da sahnesinde Yıldız Tilbe’yi ağırlayarak 2021 yaz sezonuna ‘merhaba’ diyecek. Jolly Joker Alaçatı ilerleyen günlerde de hazırladığı zengin programla yaz akşamlarını yıldızlar geçidine çevirecek.

 

2008 yılında İstanbul’da müzikal yolculuğuna başlayan canlı müziğin popüler adresi Jolly Joker, geçen yıllar içinde 10 şehirde 12 mekanla büyük bir aileye dönüştü. Farklı türlerin sevilen isimlerini sahnesinde ağırlayıp canlı konser deneyimini misafirlerine üst düzeyde yaşattı.

Jolly Joker, Temmuz ayında itibaren yeni kimliği ile yepyeni bir yolculuğa hazırlanıyor. ‘Sana Göre’ olan müziği bilen, ‘Moduna Göre’ olan müziğe programlarında yer veren Jolly Joker, sahnesini müzikal çeşitliliğe açarak bu alandaki öncü kimliğini de koruyor.

Temmuz ayında ilk olarak kapılarını Jolly Joker Alaçatı açacak, yaz boyunca özlenen sesleri, özlenen sahnesinde ağırlayacak. Müzikseverler yıldızların altında, hasret kaldığı canlı konserlerin keyfini doyasıya yaşayacak. 

Farklı türlerin popüler isimlerini aynı çatı altında buluşturacak olan Jolly Joker Alaçatı’daki ilk konser 7 Temmuz Çarşamba akşamı gerçekleşecek. Türk pop müziğinin usta yorumcusu Yıldız Tilbe, sevilen şarkılarıyla sahnede olacak. 9 Temmuz’da Levent Yüksel, 10 Temmuz’da Gülşen ve 14 Temmuz’da yeniden Yıldız Tilbe konserine evsahipliği yapacak olan Jolly Joker Alaçatı, Kurban Bayramı için de özel bir program hazırladı.  Bayramın birinci günü olan 20 Temmuz’da Yeni Türkü-Cem Adrian-Emir Can İğrek konser verecek.   22 Temmuz’da Yıldız Tilbe, 23 Temmuz’da Levent Yüksel ve 24 Temmuz’da Gülşen’i izleyebilirsiniz. Konserlerin başlama saati 21.00

 

JOLLY JOKER ALAÇATI TEMMUZ PROGRAMI 

 7 Temmuz Çarşamba Yıldız Tilbe

9 Temmuz Cuma Levent Yüksel

10 Temmuz Cumartesi Gülşen

14 Temmuz Çarşamba Yıldız Tilbe

20 Temmuz Salı Yeni Türkü – Cem Adrian – Emir Can İğrek (Bayram Özel) 

22 Temmuz Perşembe Yıldız Tilbe (Bayram Özel)

23 Temmuz Cuma Levent Yüksel (Bayram Özel)

24 Temmuz Cumartesi Gülşen (Bayram Özel)

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Jolly Joker Alaçatı Yıldız Yağmuru ile Yeniden Kapılarını Açıyor- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

  Promosyon şemsiye

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Bahar Toprak;

Bahar Toprak; 30 Mayıs 2023

RASTGELE İÇERİKLER

Orhan Holding Kadının Geçlenmesi Prensipleri’ni İmzaladı- Güncel Haberler Yolları Açan Kadınlar Adana’da gösterildi- Güncel Haberler Sony, HT-A7000 premium sound bar’ın yeni yazılım güncellemesiyle 360 Mekansal Ses deneyimini yaygınlaştırıyor- Güncel Haberler Engelsiz Filmler Festivali’nden renkli seçki: Kaleydoskop- Güncel Haberler Buse Arslan:” Maalesef dizi sektöründe statülü statüsüz ayrımı var “ Hilal-i Ahmer’de 154 Yıl Sergisi Türkiye’de ilk defa İzmir’de- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı? Haftalık Reyting sonuçları 11-17 Eylül 2023 En çok İzlenen Diziler 16 Eylül Cumartesi Reyting sonuçları! Gönül Dağı mı, Kardeşlerim mi?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders Ankara Boşanma Avukatı Promosyon Şemsiye Nakliyat