Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Jolly Joker Harbiye Yaz Konserlerinde Sahne Hakan Altun’undu- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » Jolly Joker Harbiye Yaz Konserlerinde Sahne Hakan Altun’undu- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

“Rahmetli babamdan sonra baba dediğim tek insan Müslüm Gürses”

 

Jolly Joker tarihinde ilk kez moduna, havana, kafana tam da sana göre konserlerle 6 Ağustos tarihine kadar İstanbul Büyükşehir Belediyesi Harbiye Cemil Topuzlu sahnesinde. Jolly Joker’in 10 günlük konser yeni hafta Hakan Altun konseriyke başladı. “Yaşasın aşk yaşasın arabesk” sözleriyle sahneye çıkan Hakan Altun, mekanı doluran hayranlarına yine unutulmayacak bir gece yaşattı.

 

Ferdi Tayfur, Cengiz Kurtoğlu gibi üstatların şarkılarının yanı sıra “rahmetli babamdan sonsa baba dediğim tek inşa”n diyerek Müslüm Gürses’ten Sevda Yükü Kervanlar’ı seslendirdi. Tüm izleyenlerin ayakta ve şarkılara eşlik ettiği konserde Hakan Altun’un programından tanınan minik hayranı Burak Başoğlu da sahneye çıkarak  Altun ile düet yaptı.

 

2008 yılında İstanbul’da müzikal yolculuğuna başlayan canlı müziğin popüler adresi Jolly Joker, geçen 13 yıl içinde kültür alanlarını genişleterek  10 şehirde 19  farklı mekanla büyük bir aileye dönüştü. Her yıl yaklaşık 1,5 milyona yakın müzikseveri ağırlayan Türkiye’nin en yaygın canlı müzik mekanı  Jolly Joker,  sevilen isimlerini Jolly Joker konserleri ile  şehrin ve yaz aylarının en değerli mekanlarından  İstanbul Büyükşehir Belediyesi Harbiye Cemil Topuzlu’da müzikseverlerle buluşturuyor. Jolly Joker’in sahnesiyle bütünleşen isimlerle Harbiye Açık Hava sahnesinde yıldızlar geçidi devam ediyor.  Konser maratonu, 2 Ağustos Yıldız Tilbe, 3 Ağustos Selda Bağcan, 4 Ağustos Koray Avcı, 5 Ağustos Levent Yüksel devam edecek ve 6 Ağustos akşamı Yıldız Tilbe konserleriyle final yapacak. 

 

Jolly Joker Konser Maratonuna Özel Performanslar

3 Ağustos’ta Selda Bağcan iki bölümden oluşacak konserini ilk yarısında Musa Göçmen’in şefliğinde Senfonrock ile, 2. Yarısında ise Selda Bağcan Orkestra ile gerçekleştirecek. 4 Ağustos akşamı Koray Avcı da Nurettin Rençber ve Elif Buse Doğan’ı sahnesinde ağırlayacak. 

 

Program:

2 Ağustos Yıldız Tilbe
3 Ağustos Selda Bağcan
4 Ağustos Koray Avcı
5 Ağustos Levent Yüksel
 6 Ağustos Yıldız Tilbe

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Jolly Joker Harbiye Yaz Konserlerinde Sahne Hakan Altun’undu- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  Büyükşehir çalışıyor yollar açık kalıyor- Güncel Haberler Meta Sustainability Summit etkinliği Facebook İstasyon’da gerçekleştirildi- Güncel Haberler KPMG Türkiye’den KDV iadesine teknolojik çözüm- Güncel Haberler Gizliliğin Büyüsü Ve Gücü Çakkalkurt, ”Sağlıklı yaşam için zihnimizi ve duygularımızı kontrol altına almalıyız”- Güncel Haberler Pandemi obezite ameliyatlarına bakışı değiştirdi- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  1 Ekim Pazar Reyting Sonuçları: Televizyon Dünyasının Pazar Yarışı! 30 Eylül Cumartesi Reyting Sonuçları: Gönül Dağı 1. Sırada, İzleyiciler Merakla Bekliyordu 25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar vizyonjet - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat