Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kadıköy’de Çocuk Kitapları Şenliği Devam Ediyor- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » Kadıköy’de Çocuk Kitapları Şenliği Devam Ediyor- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Kadıköy Belediyesi’nin düzenlediği Çocuk Kitapları Şenliği çocukların yoğun ilgisiyle devam ediyor. Çocuklar kendileri için hazırlanan atölyelerde, hem el becerilerini geliştiriyor hem de yeni kitaplarla tanışıyorlar. Şenlik 12 Haziran’a kadar sürecek.

 

Defne Park Çocuk Kitapları Şenliği kapsamında çocuklar için düzenlenen manga, geri dönüşüm, karikatür, karakter tasarımı ve çizgi roman atölyelerine çocuklar yoğun ilgi gösteriyor. 12 Haziran Pazar gününe kadar devam edecek olan şenliğe diğer ilçelerden çocuklar da katılıyor.

 

50’yi aşkın yayınevinin stant açtığı ve birçok ünlü yazarın çocuklarla tanıştığı şenlikte, çocuklar kitaplarını imzalatma fırsatı buluyorlar. 

 

ANADOLU’YA YARDIM İÇİN KİTAP AĞACI

Bütün Çocuklar Bizim Derneği Gönüllüleri işbirliğiyle çocuklar için özel film gösterimleri hazırlandı. 10-11 Haziran tarihlerinde gösterilecek olan filmlerin yazı sıra çocuklara patlamış mısır ve gazoz ikram edilecek. Film izlerken hem eğlenecekler hem de açık hava da film izlemenin de tadını çıkaracaklar. Anadolu’daki okullara kitap göndermek isteyen Kadıköylü çocuklar, alana kurulan Kitap Ağacı’na kitap bırakmaya devam ediyorlar. Bırakılan kitaplar, Anadolu’da bulunan çocuklara gönderilmesi için Bütün Çocuklar Bizim Derneği Gönüllüleri’ne şenlik sonrası teslim edilecek.

 

Defne Park Çocuk Kitapları Şenliği kapsamında yapılacak olan film gösterimleri tarihleri;

 

10 Haziran Cuma, saat 21.00
Cüneyt Cebenoyan Çocuk ve Sinema Buluşmaları
              Rocca Dünyayı Değiştiriyor Film Gösterimi 

            Yönetmen: Katja Benrath

Oyuncular: Luna Maxeiner, Caspar Fischer- Ortmann, Luise Richter         

            101 dk.

 

11 Haziran Cumartesi, saat 21.00
Cüneyt Cebenoyan Çocuk ve Sinema Buluşmaları
              Çok Uzakta Film Gösterimi

             Yönetmen: Sarah Winkenstette

Oyuncular: Yoran Leicher, Anna König, Andreas Nickl
 89 dk.

+8 yaş

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Kadıköy’de Çocuk Kitapları Şenliği Devam Ediyor- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  QNB Finansinvest yapay zekâ tabanlı Akıllı Robo ile yurt içi hisse senedi tavsiyesi verecek Nevşehir İtfaiyesi’nden minik öğrencilere İtfaiye Eğitimi- Güncel Haberler VFŞL’de çeyrek finaller tamamlandı- Güncel Haberler Deva Partisi’nden 6 Siyasi Partinin Görüşmesi Sonrası Açıklama ‘Türkiye’yi çözümlerin ülkesi haline hep birlikte getireceğiz’- Güncel Haberler Netflix, Ozan Açıktan imzalı Geçen Yaz filminin fragmanını paylaştı UNICERA 2022’de hem ürünleriyle hem de konserleriyle çok konuşuldu- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat