Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kanal İstanbul’a Hayır Diyoruz!- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Kanal İstanbul’a Hayır Diyoruz!- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği olarak Kanal İstanbul Projesi için alınan “Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED) olumlu kararının iptali” için İstanbul 10. İdare Mahkemesi’nde açtığımız dava kapsamında, Kanal İstanbul Projesi’nin çevresel etkilerini değerlendirmek üzere hazırlanacak bilirkişi raporuna esas olması için keşif yapıldı. Dün gerçekleşen keşfe, derneğimiz adına ÇYDD Genel Başkan Yardımcısı Av. Sedat Durna ile ÇYDD Genel Merkez Hukuk Birimi’nden Av. Volkan Yalçınkaya ve Av. Özge Demir katıldı.

 

Gün boyu süren keşifte bir kez daha gördük ki bu kanalın yapılması durumunda İstanbul’un yaşam destek sistemleri olan ormanları, su havzaları, tarım ve mera alanları yok olacak; İstanbul’un önemli su kaynaklarından biri olan Sazlıdere Barajı ve doğal bir göl olan Küçükçekmece Gölü yok edilecektir. Doğal yaşam alanları ve ekosistem geri döndürülemez şekilde bozulacaktır. Kanal İstanbul Projesi ile birlikte çok değerli tarım toprakları imara ve ranta açılacaktır, asıl amaç budur!

 

Bu çevre kıyımını ve hukuksuzluğu kabul etmiyoruz ve etmeyeceğiz!

 

Kanal İstanbul Projesi’ni bölge halkı istemiyor, İstanbul halkı istemiyor! Halkın istemediği bu kanal, halkın vergileriyle yapılamaz!

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Kanal İstanbul’a Hayır Diyoruz!- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

  Promosyon şemsiye

RASTGELE İÇERİKLER

Başkan Büyükakın: Türküleri korumak ve onları nesillere aktarmak tarihi muhafaza etmektir- Güncel Haberler “Nihai hedefim Hollywood”- Güncel Haberler Genç beyinler fikirlerini Bilim Festivalinde sergiledi- Güncel Haberler Gülinler ile “Bir Masada Oturduk” yeni bölümünde Melike Şahin’i ağırlıyor Kripto para okuryazarlığı turnesi başladı!- Güncel Haberler SANKO Okulları Kariyer Günü ve Üniversite Fuarı’nda- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı? Haftalık Reyting sonuçları 11-17 Eylül 2023 En çok İzlenen Diziler 16 Eylül Cumartesi Reyting sonuçları! Gönül Dağı mı, Kardeşlerim mi?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders Ankara Boşanma Avukatı Promosyon Şemsiye Nakliyat