Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kar Sonrası Altyapı ve Üstyapı Çalışmaları Başladı- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Kar Sonrası Altyapı ve Üstyapı Çalışmaları Başladı- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğü, İl genelinde etkili olan yoğun kar yağışının ardından altyapı ve üstyapı yatırımlarının sürdüğü ilçelerde inşa çalışmalarına başladı.

KAZI ALANLARI DOLGU VE DÜZELTMELERİ YAPILIYOR.
KBB İSU Genel Müdürlüğü, kar yağışı nedeniyle ara verilen altyapı çalışmalarına, yağışların azalması ve kar temizleme çalışmalarının ardından tekrar başladı. Öncelikli olarak altyapı çalışmaları süren ve çökme süreci devam eden cadde ve sokaklarda vatandaşların rahat ulaşımlarının sağlanması için dolgu ve düzeltme çalışmaları gerçekleştiriliyor. Kazı alanlarında çöken yerler, gerekli dolgu malzemeler ile doldurularak düzeltiliyor.

YATIRIMLARA BAŞLANDI
Yatırım programı kapsamında ilçelerde devam eden yatırımların imalat çalışmalarına da başlanıldı. Dilovası ilçesi Mimar Sinan Mahallesinin yağmursuyu problemini gidermek için imalat çalışmaları devam eden 1200 mm çapında betonarme borunun kullanıldığı yağmursuyu hattı ve yatay sondaj ile Körfez Hereke Köyiçi deresinin ıslah çalışmaları yapılıyor.

Ayrıca, Körfez ilçesinde devam eden altyapı çalışmaları tamamlanan bölgelerin üstyapı çalışmalarına da başlanıldı. İlçeye bağlı Fatih Mahallesi Özgün ve Tekkapı Sokaklarından parke ve bordür çalışmaları gerçekleştiriliyor. Diğer ilçelerde de hava şartlarına bağlı olarak çalışmalar, program çerçevesinde başlayacak.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Kar Sonrası Altyapı ve Üstyapı Çalışmaları Başladı- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  Ekran Başında Babalar Günü Kyfi- Güncel Haberler Hekimoğlu Son Bölüm! Cici Patron Herkesi Şaşırttı Sağlıklı Bir Yaşam İçin İyi Uyku Şart- Güncel Haberler Biotrend Enerji, Giresun Tesisinin Yatırımlarına Hız Verdi!- Güncel Haberler Bige Önal Dijital Dizi İstiyor Gül Gökçe Korkmaz, güzelliğiyle Bodrum’u salladı

  REYTING SONUÇLARI

  1 Ekim Pazar Reyting Sonuçları: Televizyon Dünyasının Pazar Yarışı! 30 Eylül Cumartesi Reyting Sonuçları: Gönül Dağı 1. Sırada, İzleyiciler Merakla Bekliyordu 25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar vizyonjet - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat